ul. Broniewskiego 3, 01-785 Warszawaponiedziałek – piątek | godz. 8:00 – 20:00
sobota | godz. 8:00 – 14:00
tel. 22 273 90 00
prof. Szopiński Kazimierz specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej

  Specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej

  Absolwent Wydziału Elektroniki na Politechnice Warszawskiej oraz I Wydziału Lekarskiego na Akademii Medycznej w Warszawie. Posiada specjalizację w dziedzinie neurologii, radiologii i diagnostyki obrazowej oraz medycyny nuklearnej. Prodziekan II Wydziału Lekarskiego ds. Oddziału Nauczania w Języku Angielskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz kierownikiem Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus w Warszawie. Jest także członkiem Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie.

  Chcesz umówić wizytę, lub dowiedzieć się więcej?

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty oraz kontakt z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

  Zadaj pytanie
  close
  logo gamma
  Potrzebujesz więcej
  informacji?
  Oddzwonię do Ciebie!


  Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, aby umożliwić Ci kontakt z nami poprzez pozostawienie numeru telefonu. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  phone