ul. Broniewskiego 3, 01-785 Warszawaponiedziałek – piątek | godz. 8:00 – 20:00
sobota | godz. 8:00 – 14:00
tel. 22 273 90 00
mgr Suszczyński Wojtek Fizjoterapeuta

  Fizjoterapeuta

  Ukończył Wydział Fizjoterapii, Uniwersytet Medyczny w Łodzi, Medyczne Studium Fizjoterapii w Konstancinie-Jeziornej. Posiada wieloletnie doświadczenie w publicznych i prywatnych placówkach zdrowia. Specjalizuje się w fizjoterapii po urazach i zabiegach w obrębie stawu kolanowego, stawu biodrowego, kręgosłupa oraz stawów kończyny górnej oraz w fizjoterapii sportowej. Opiekował się m.in. Justyną Kowalczyk w sezonie 2012/2013. Uczestnik i wykładowca licznych konferencji, kursów i szkoleń z zakresu fizjoterapii i rehabilitacji. Wykładowca oraz współtwórca kursów specjalistycznych z zakresu usprawniania ruchowego stawu biodrowego (rehabilitacja po artroskopii stawu biodrowego, rehabilitacja po całkowitej protezoplastyce stawu biodrowego metoda BHR) oraz stawu barkowego na kursach PTTS. Jest także instruktorem podczas szkoleń dla fizjoterapeutów, techników masażystów.

  Chcesz umówić wizytę, lub dowiedzieć się więcej?

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty oraz kontakt z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

  Zadaj pytanie
  close
  logo gamma
  Potrzebujesz więcej
  informacji?
  Oddzwonię do Ciebie!


  Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, aby umożliwić Ci kontakt z nami poprzez pozostawienie numeru telefonu. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  phone