ul. Broniewskiego 3, 01-785 Warszawaponiedziałek – piątek | godz. 8:00 – 20:00
sobota | godz. 8:00 – 14:00
tel. 22 273 90 00
dr n. med. Słynarski Konrad Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu

  SPECJALISTA ORTOPEDII I TRAUMATOLOGII

  Absolwent I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, chirurg ortopeda traumatolog. Ukończył studia podyplomowe i kursy na najlepszych uniwersytetach medycznych w Polsce, Holandii, Belgii i Stanach Zjednoczonych. Założyciel polskiego oddziału Towarzystwa Artroskopii Kolana i Medycyny Sportowej oraz współtwórca Polskiego Towarzystwa Artroskopii. Specjalizuje się w wykonywaniu szerokiej gamy operacji ortopedycznych, ze szczególnym uwzględnieniem urazów i schorzeń m.in.: kolan, biodra, stawu skokowego i łokcia. W swojej pracy z powodzeniem wykorzystuje nowatorską metodą biologicznej rekonstrukcji tkanek, pozwalającą na odbudowę uszkodzonego stawu w najbardziej efektywny, dający najlepsze rezultaty leczenia sposób.

  Chcesz umówić wizytę, lub dowiedzieć się więcej?

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty oraz kontakt z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

  Zadaj pytanie
  close
  logo gamma
  Potrzebujesz więcej
  informacji?
  Oddzwonię do Ciebie!


  Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, aby umożliwić Ci kontakt z nami poprzez pozostawienie numeru telefonu. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  phone