ul. Broniewskiego 3, 01-785 Warszawaponiedziałek – piątek | godz. 8:00 – 20:00
sobota | godz. 8:00 – 14:00
tel. 22 273 90 00
lek. Rosiak Edyta specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej

  specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej

  Absolwentka Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, posiada Certyfikat ECFMG / USMLE (nostryfikacja w USA), Member of Royal College of Physicians UK (Step 1) i European Diploma in Radiology (2016) Odbyła liczne staże w USA i Wielkiej Brytanii. Członek Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego, European Society of Skeletal Radiology (ESSR), American Roentgen Ray Society (ARRS), Radiological Society of North America (RSNA), European Society of Gastrointestinal Radiology (ESGAR), European Society of Radiology (ESR). Uczestnik licznych kursów z radiologii mięśniowo-szkieletowej w Polsce i za granicą. Ponad trzy lata pracowała w Wielkiej Brytanii w prywatnych szpitalach (BUPA / Spire / Nuffield). Poza CM Gamma od wielu lat pracuje w I Zakładzie Radiologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

  Chcesz umówić wizytę, lub dowiedzieć się więcej?

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty oraz kontakt z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

  Zadaj pytanie
  close
  logo gamma
  Potrzebujesz więcej
  informacji?
  Oddzwonię do Ciebie!


  Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, aby umożliwić Ci kontakt z nami poprzez pozostawienie numeru telefonu. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  phone