ul. Broniewskiego 3, 01-785 Warszawaponiedziałek – piątek | godz. 8:00 – 20:00
sobota | godz. 8:00 – 14:00
tel. 22 273 90 00
lek. Nurzyński Piotr Specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej

  specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej

  Ukończył studia na I Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Warszawie w 1992 roku. Po ukończeniu stażu podyplomowego podjął pracę w Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym w Warszawie przy ul. Niekłańskiej w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej. W latach 2002-2003 pracował w Zakładzie Radiologii Wojskowego Instytutu Medycyny Lotniczej na stanowisku starszego asystenta. W latach 2003-2007 pełnił funkcje Kierownika Zakładu Diagnostyki Obrazowej SZPZOZ im. prof. dr J. Bogdanowicza w Warszawie przy ul. Niekłańskiej. W latach 2004-2012 współpracował z Carolina Medical Center, kierując zespołem rentgenodiagnostyki. Ma specjalizację I st. z rentgenodiagnostyki oraz specjalizację II st. z radiologii i diagnostyki obrazowej. Członek Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Traumatologii Sportowej. Wykładowca na kursach specjalizacyjnych organizowanych przez CMKP w zakresie diagnostyki obrazowej oraz medycyny ratunkowej, a także autor prac poglądowych oraz wystąpień zjazdowych z dziedziny rentgenodiagnostyki układu mięśniowo-szkieletowego.

  Chcesz umówić wizytę, lub dowiedzieć się więcej?

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty oraz kontakt z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

  Zadaj pytanie
  close
  logo gamma
  Potrzebujesz więcej
  informacji?
  Oddzwonię do Ciebie!


  Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, aby umożliwić Ci kontakt z nami poprzez pozostawienie numeru telefonu. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  phone