ul. Broniewskiego 3, 01-785 Warszawaponiedziałek – piątek | godz. 8:00 – 20:00
sobota | godz. 8:00 – 14:00
tel. 22 273 90 00
dr n. med. Michalik Radosław Specjalista neurochirurgii i neurotraumatologii

  Specjalista w dziedzinach Neurochirurgii i Neurotraumatologii

  Zajmuje się neurochirurgią od ponad 18 lat. W tym czasie zdobywał szerokie doświadczenie w kilku polskich ośrodkach neurochirurgicznych oraz na zagranicznych i krajowych kursach oraz szkoleniach specjalistycznych. Szczególnym zainteresowaniem Doktora jest chirurgia kręgosłupa w tym wszczepianie sztucznych dysków lędźwiowych i szyjnych, endoskopowe usuwanie przepuklin dysków lędźwiowych oraz operacje usuwania nowotworów kręgosłupa. Poza chirurgią kręgosłupa interesuje się chirurgią podstawy czaszki, chirurgią chorób naczyniowych mózgu oraz chirurgią neuroonkologiczną. Dzięki wieloletniej pracy w Zakładzie Anatomii Prawidłowej Akademii Medycznej w Warszawie wyjątkowo dokładnie mógł poznać i przestudiować anatomię głowy oraz kręgosłupa. Wiedza i zdobyte doświadczenie pomaga mu operować bezpiecznie i uzyskiwać przy tym dobre rezultaty.W latach 1996 – 2003 był asystentem w Zakładzie Anatomii Prawidłowej Akademii Medycznej w Warszawie – seminaria i wykłady z anatomii prawidłowej dla studentów Wydziału Lekarskiego.

  Chcesz umówić wizytę, lub dowiedzieć się więcej?

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty oraz kontakt z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

  Zadaj pytanie
  close
  logo gamma
  Potrzebujesz więcej
  informacji?
  Oddzwonię do Ciebie!


  Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, aby umożliwić Ci kontakt z nami poprzez pozostawienie numeru telefonu. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  phone