ul. Broniewskiego 3, 01-785 Warszawaponiedziałek – piątek | godz. 8:00 – 20:00
sobota | godz. 8:00 – 14:00
tel. 22 273 90 00
dr n. med. Głowacki Mariusz Specjalista neurochirurgii i neurotraumatologii

  Specjalista neurochirurgii i neurotraumatologii

  Absolwent Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu w 1998r, w 2003 r uzyskał stopień doktora nauk medycznych w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. W 1999 r rozpoczął pracę w Klinice Neurochirurgii Instytutu Medycyny Doświadczalnej i Klinicznej PAN, od 2005r na stanowisku adiunkta. W 2012r podjął współpracę z Oddziałem Neurochirurgii Szpitala Zachodniego w Grodzisku Mazowieckim. W latach 2014-2015 pracował na stanowisku zastępcy Ordynatora Kliniki Neurochirurgii CSK MSW w Warszawie odpowiadając za chirurgię kręgosłupa. W latach 2007-2013 konsultował i operował pacjentów ze schorzeniami kręgosłupa w Szpitalu Praskim w Warszawie. Jest członkiem władz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Kręgosłupa oraz międzynarodowych AOSpine i NASS (North American Spine Society). Odbył certyfikowane szkolenia m.in. w Stanach Zjednoczonych, Szwecji, Austrii, Niemczech, Belgii, Grecji i we Francji. Obecnie głównym kierunkiem jego zainteresowań naukowych są badania nad możliwościami regeneracji krążków międzykręgowych z zastosowaniem terapii komórkowej. Na prowadzenie tych badań uzyskał grant z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. Zajmuje się chirurgią kręgosłupa, wprowadzając nowoczesne techniki operacyjne m.in. zabiegi minimalnie inwazyjne, artroplastyka dysków szyjnych i lędźwiowych (ruchome protezy krążków międzykręgowych). Przeprowadza również kompleksowe leczenie operacyjne w zakresie nowotworów kanału kręgowego i kręgosłupa oraz urazów kręgosłupa, w tym złamań osteoporotycznych.

  Chcesz umówić wizytę, lub dowiedzieć się więcej?

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty oraz kontakt z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

  Zadaj pytanie
  close
  logo gamma
  Potrzebujesz więcej
  informacji?
  Oddzwonię do Ciebie!


  Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, aby umożliwić Ci kontakt z nami poprzez pozostawienie numeru telefonu. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  phone