ul. Broniewskiego 3, 01-785 Warszawaponiedziałek – piątek | godz. 8:00 – 20:00
sobota | godz. 8:00 – 14:00
tel. 22 273 90 00
lek. Para Marcin Ortopeda w trakcie specjalizacji

  ORTOPEDA W TRAKCIE SPECJALIZACJI

  Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W trakcie specjalizacji z Ortopedii i Traumatologii narządu ruchu. Pracę zawodową rozpoczął w Klinice Ortopedii SPSK CMKP im. Prof. A. Grucy w Otwocku, z którą związany jest do dzisiaj. Zaangażowany w działalność naukową i edukacjną. Swoją wiedzę i doświadczenie poszerza uczestnicząc w wielu konferencjach i kursach. Prelegent, autor i współautor licznych wystąpień na konferencjach krajowych. Jego zainteresowania objemują przeciążenia i urazy sportowe, zachowawcze leczenie chorób zwyrodnieniowych, metody oszczędzające stawy, endoprotezoplastyki, leczenie powikłań zapalnych, zaburzeń zrostu kostnego.

  Chcesz umówić wizytę, lub dowiedzieć się więcej?

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty oraz kontakt z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

  Zadaj pytanie
  close
  logo gamma
  Potrzebujesz więcej
  informacji?
  Oddzwonię do Ciebie!


  Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, aby umożliwić Ci kontakt z nami poprzez pozostawienie numeru telefonu. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  phone