ul. Broniewskiego 3, 01-785 Warszawaponiedziałek – piątek | godz. 8:00 – 20:00
sobota | godz. 8:00 – 14:00
tel. 22 273 90 00
mgr Kowalska Małgorzata Fizjoterapeuta

  FIZJOTERAPEUTA

  Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medyczny, II Wydział Lekarski, Oddział Fizjoterapii. Specjalizuje się w Fizjoterapii po urazach i zabiegach w obrębie stawów kończyny górnej (staw łokciowy , ręka), stawu kolanowego, skokowego i stopy oraz fizjoterapii po przeciążeniach i uszkodzeniach tkanek miękkich. Zajmuje się też medycyną tańca - jest fizjoterapeutą tancerzy Polskiego Baletu Narodowego. Wykładowca na kursach cadaverowych organizowanych przez Centrum Nauk Medycznych (staw skokowy)
 oraz w Policealnym Studium Medycyny Sportowej. Uczestniczka i prelegent licznych kursów i konferencji naukowych, m.in. International Association for Dance Medicine and Science Basel (2014).

  Chcesz umówić wizytę, lub dowiedzieć się więcej?

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty oraz kontakt z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

  Zadaj pytanie
  close
  logo gamma
  Potrzebujesz więcej
  informacji?
  Oddzwonię do Ciebie!


  Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, aby umożliwić Ci kontakt z nami poprzez pozostawienie numeru telefonu. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  phone