ul. Broniewskiego 3, 01-785 Warszawaponiedziałek – piątek | godz. 8:00 – 20:00
sobota | godz. 8:00 – 14:00
tel. 22 273 90 00
dr hab. n. med. Kotrych Daniel Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu

  Specjalista Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu

  Jest lekarzem z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym. Absolwent Wydziału Lekarskiego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, gdzie ukończył również studia doktoranckie. Kształcił się także za granicą pod okiem doskonałych specjalistów w najbardziej znanych klinikach: The Royal Sussex County Hospital w brytyjskim Brighton, na Uniwersytecie Navarra w Pampelunie w Hiszpanii oraz w Neurologisches Rehabilitationszentrum w Greifswald w Niemczech. Jego zainteresowania zawodowe obracają się wokół nowoczesnych metod leczenia operacyjnego nowotworów narządu ruchu, choroby zwyrodnieniowej kręgosłupa i stawów, oraz leczenia obrażeń sportowych. Jest pracownikiem Katedry i Kliniki Ortopedii, Traumatologii i Onkologii Narządu Ruchu PUM Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 1 w Szczecinie. Jest prezesem Oddziału Zachodniopomorskiego Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego, prezesem Sekcji Ortopedii Onkologicznej PTOiTr oraz członkiem Okręgowej Izby Lekarskiej w Szczecinie. Jest również współpracownikiem Klubu Sportowego Arkonia Szczecin oraz Polskiego Związku Pływackiego. Wraz z prof. Andrzejem Gustą oraz dr Bartoszem Krukiem przeprowadził pierwszą w Polsce, rewolucyjną operację przeszczepienia kości miednicy, która uratowała życie młodemu pacjentowi, cierpiącemu na rozległy nowotwór kości. Uczestnik licznych kursów, szkoleń i sympozjów. Jest autorem wielu krajowych i zagranicznych publikacji naukowych oraz programów badawczych. Prowadzi ogólnopolskie kursy dla lekarzy specjalizujących się w ortopedii i traumatologii narządu ruchu, m.in. kurs „Onkologia narządu ruchu”. Wykładowca programu anglojęzycznego studentów Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego.

  Chcesz umówić wizytę, lub dowiedzieć się więcej?

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty oraz kontakt z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

  Zadaj pytanie
  close
  logo gamma
  Potrzebujesz więcej
  informacji?
  Oddzwonię do Ciebie!


  Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, aby umożliwić Ci kontakt z nami poprzez pozostawienie numeru telefonu. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  phone