ul. Broniewskiego 3, 01-785 Warszawaponiedziałek – piątek | godz. 8:00 – 20:00
sobota | godz. 8:00 – 14:00
tel. 22 273 90 00
lek. Górski Rafał Specjalista neurochirurgii i neurotraumatologii

  Specjalista neurochirurgii i neurotraumatologii

  Absolwent II wydziału lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie, specjalista II stopnia w dziedzinie neurochirurgii. Specjalista z dziedziny neurochirurgii i neurotraumatologii i chirurgii kręgosłupa. Współpracował m. in. z Kliniką Neurochirurgii Szpitala Bródnowskiego, Zakładem Anatomii Prawidłowej a także Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego. W ostatnich latach objął funkcję zastępcy Ordynatora Kliniki Neurochirurgii w Szpitalu Zachodnim. Swoją wiedzę poszerza na kursach w Europie i USA. Wykonuje liczne operacje z zakresu neurochirurgii oraz chirurgii kręgosłupa: operacje chorób zwyrodnieniowych kręgosłupa, nowotworów, urazów i deformacji. Wprowadza też innowacyjne małoinwazyjne (przezskórne) techniki operacyjne w procedurach stabilizacji kręgosłupa oraz operacje deformacji i patologii śródrdzeniowych z zastosowaniem neuromonitoringu, a także operacje endoskopowe. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Neurochirurgów (PTNch), Polskiego Towarzystwa Chirurgii Kręgosłupa, North American Spine Society (NASS) i AO Spine.

  Chcesz umówić wizytę, lub dowiedzieć się więcej?

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty oraz kontakt z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

  Zadaj pytanie
  close
  logo gamma
  Potrzebujesz więcej
  informacji?
  Oddzwonię do Ciebie!


  Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, aby umożliwić Ci kontakt z nami poprzez pozostawienie numeru telefonu. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  phone