ul. Broniewskiego 3, 01-785 Warszawaponiedziałek – piątek | godz. 8:00 – 20:00
sobota | godz. 8:00 – 14:00
tel. 22 273 90 00
lek. Bień Maciej Specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej

  specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej

  Ukończył II Wydział Lekarski na Akademii Medycznej w Warszawie (2000). Specjalizacja w zakresie Radiologii i Diagnostyki Obrazowej (2009) – pod kierunkiem prof. dr hab. Olgierda Rowińskiego. Uczestnik licznych kursów i staży krajowych i międzynarodowych. Stypendysta British Society of Skeletal Radiologists w Oxfordzie. Prowadzi wykłady na kursach radiologicznych w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego oraz Polskiej Szkoły Radiologii. Prowadzi wykłady i uczy wykonywania badań USG na kursach CEDUS. Członek Organizacji: Polskie Lekarskie Towarzystwo Radiologiczne, Polskie Towarzystwo Traumatologii Sportowej i American Roentgen Ray Society.

  Chcesz umówić wizytę, lub dowiedzieć się więcej?

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty oraz kontakt z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

  Zadaj pytanie
  close
  logo gamma
  Potrzebujesz więcej
  informacji?
  Oddzwonię do Ciebie!


  Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, aby umożliwić Ci kontakt z nami poprzez pozostawienie numeru telefonu. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  phone