ul. Broniewskiego 3, 01-785 Warszawaponiedziałek – piątek | godz. 8:00 – 20:00
sobota | godz. 8:00 – 14:00
tel. 22 273 90 00
mgr Barbasiewicz Agnieszka Koordynator rehablitacji w CM Gamma, Fizjoterapeuta

  FIZJOTERAPEUTA

  Absolwentka Wydziału Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie i Medycznego Studium Fizjoterapii nr 7 w Warszawie.  W CM Gamma pełni funkcję Koordynatora Zespołu Fizjoterapeutów. Swoją praktykę zawodową realizuje od 1998 roku, pracując w państwowych i prywatnych klinikach rehabilitacyjnych. W 2002 roku podjęła współpracę z kliniką Carolina Medical Center, specjalizującą się w ortopedii i rehabilitacji pourazowej i pooperacyjnej oraz medycynie i rehabilitacji sportowej. Przez 4 lata współpracowała z Polskim Związkiem Pływackim oraz zawodnikami Polskiej Kadry Olimpijskiej Pływaków przy Polskim Komitecie Olimpijskim PKOL. Jest autorem i współautorem publikacji naukowych z zakresu rehabilitacji zachowawczej i pooperacyjnej w obrębie kolana, barku i tkanek miękkich. Brała czynny udział w kongresach i sympozjach krajowych i międzynarodowych jako autor lub współautor prelekcji dotyczących nowoczesnych zasad rehabilitacji. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i kursów dla fizjoterapeutów i lekarzy, realizowanych przez Polskie Towarzystwo Traumatologii Sportowej. Poprzez uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach, wciąż zdobywa nowe doświadczenia podnosząc jednocześnie swoje kwalifikacje. W wolnych chwilach trenuje jeździectwo (skoki), kite-surfing i nurkuje.

  Chcesz umówić wizytę, lub dowiedzieć się więcej?

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty oraz kontakt z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

  Zadaj pytanie
  close
  logo gamma
  Potrzebujesz więcej
  informacji?
  Oddzwonię do Ciebie!


  Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, aby umożliwić Ci kontakt z nami poprzez pozostawienie numeru telefonu. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  phone