ul. Broniewskiego 3, 01-785 Warszawaponiedziałek – piątek | godz. 8:00 – 20:00
sobota | godz. 8:00 – 14:00
tel. 22 273 90 00
mgr Atłas Paweł Fizjoterapeuta

  Fizjoterapeuta

  Absolwent studiów magisterskich na kierunku Fizjoterapia na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi.  Specjalizuje się w indywidualnej pracy z pacjentem. Wykonuje badania funkcjonalne, prowadzi  konsultacje fizjoterapeutyczne sportowców. Wykładowca na szkoleniach dla fizjoterapeutów oraz  w szkole policealnej na kierunku Fizjoterapia. Od 2014 roku związany z Centrum Medyczne Gamma. Wcześniej pracował w Centrum Medycznym Enel-Med, Carolina Medical Center (Warszawa) oraz w Szpitalu Czerniakowski. Ukończył liczne kursy i szkolenia z zakresu rehabilitacji i fizjoterapii, m.in.:  terapie manualne metodą Kaltenborn-Evjenth i metodą Mulligan,  kinesiology taping, PNF-stopień podstawowy, szkolenia PTTS z zakresu stawów: kolanowego, skokowego, biodrowego i barkowego i inne.  Uczestnik wielu konferencji naukowych i sympozjów Srebrny medalista lekkoatletycznych mistrzostw Polski w konkurencji skoku w dal juniorów i brązowy medalista młodzieżowych mistrzostw Polski w konkurencji trójskoku.

  Chcesz umówić wizytę, lub dowiedzieć się więcej?

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty oraz kontakt z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

  Zadaj pytanie
  close
  logo gamma
  Potrzebujesz więcej
  informacji?
  Oddzwonię do Ciebie!


  Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, aby umożliwić Ci kontakt z nami poprzez pozostawienie numeru telefonu. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  phone