ul. Broniewskiego 3, 01-785 Warszawaponiedziałek – piątek | godz. 8:00 – 20:00
sobota | godz. 8:00 – 14:00
tel. 22 273 90 00

Aktualne oferty pracy

KONSULTANT DS. OBSŁUGI KLIENTA

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie profesjonalnej i sprawnej obsługi pacjenta w recepcji i call center szpitala,
  • współpraca z personelem medycznym w procesie obsługi pacjenta,
  • przyjmowanie płatności,
  • nadzór nad obiegiem dokumentacji medycznej,
  • aktywne proponowanie zakupu usług medycznych z oferty szpitala,
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania:

  • doświadczenie w zakresie obsługi klienta,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office,
  • zdolności interpersonalne i wysoka kultura osobista,
  • sumienność i samodzielność,
  • znajomość zagadnień medycznych lub doświadczenie w branży medycznej będzie dodatkowym atutem,
  • praktyczna znajomość języka angielskiego,
  • wykształcenie min. średnie, pożądane wyższe lub w trakcie studiów.

Oferujemy:

  • możliwość pracy w prężnie rozwijającym się prywatnym szpitalu,
  • pracę w wymiarze pełnego etatu w ramach umowy o pracę lub umowy cywilnoprawnej.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji na adres rekrutacja@cmgamma.pl.

Prosimy o dołączenie do dokumentów aplikacyjnych klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-785), przy ul. Broniewskiego 3, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. 2002 r. Nr 101, poz.926 z późn. zm.).

Informujemy, że Administratorem danych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o. o.  z siedzibą w Warszawie przy ul. Broniewskiego 3. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

PIELĘGNIARKA OPERACYJNA / PILĘGNIARZ OPERACYJNY

  • nadzór nad zachowaniem idealnej czystości sali operacyjnej i narzędzi we współpracy z zespołem porządkowym i technikiem sterylizacji,
  • przygotowanie sali operacyjnej do zabiegu (aparatury medycznej, instrumentarium i implantów) zgodnie z planem operacyjnym, w czasie pozwalającym na optymalne wykorzystanie bloku operacyjnego,
  • czynne uczestnictwo w zabiegach operacyjnych i opieka nad pacjentem,
  • zabezpieczenie sprzętu po zabiegu operacyjnym,
  • prowadzenie szczegółowej dokumentacji pielęgniarskiej dotyczącej rodzaju wykonanych procedur, rodzaju i ilości zużytych materiałów i implantów, zespołu uczestniczącego w zabiegu operacyjnym,
  • kontrola kompletności dokumentacji medycznej sporządzanej na bloku operacyjnym,
  • odpowiedzialność za racjonalne zużycie materiałów i leków.

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe, specjalizacja lub kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa operacyjnego,
  • szkolenie w zakresie reanimacji i resuscytacji krążeniowo-oddechowej oraz krwiodawstwa i krwiolecznictwa,
  • doświadczenie w zakresie instrumentacji do zabiegów z zakresu ortopedii, neurochirurgii i chirurgii ogólnej będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość programów MS Office ( Word, Excel);
  • zdolności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą,
  • nastawienie na współpracę, zaangażowanie i lojalność.

Oferujemy:

  • możliwość podnoszenia wiedzy i kwalifikacji we współpracy z najlepszymi specjalistami na rynku medycznym,
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy na podstawie umowy o pracę/umowy cywilnoprawnej.

PRACOWNIK DS. UTRZYMANIA CZYSTOŚCI

  • prawidłowe i rzetelne utrzymanie czystości w przychodni, oddziału szpitalnego, bloku operacyjnego,
  • drobne prace fizyczne związane z przyjęciem i transportem towarów (odbiór i wydawanie  bielizny szpitalnej oraz odpadów medycznych).

Wymagania:

  • praktyczna znajomość zagadnień związanych z utrzymaniem czystości oraz przeprowadzanie procesu sprzątania i dezynfekcji zgodnie z obowiązującymi procedurami w oddziałach szpitala i przychodni, pomieszczeń administracji,
  • rzetelność w realizacji powierzonych zadań,
  • punktualność i wysoka kultura osobista,
  • aktualne badania  do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • doświadczenie w pracy w placówkach    medycznych.

Oferujemy:

  • pracę w systemie zmianowym

Jeśli nie znalazłeś oferty pracy spełniającej twoich oczekiwań – zostaw nam swoje CV.

Zostanie ono dodane do bazy i będzie rozpatrzone w przypadku otwarcia procesu rekrutacyjnego na stanowisko zgodne z Twoimi preferencjami. Zainteresowanych ofertą prosimy o aplikowanie i wysłanie CV na adres: rekrutacja@cmgamma.pl.

Prosimy o dołączenie do aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-785), przy ul. Broniewskiego 3, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. 2002 r. Nr 101, poz.926 z późn. zm.).

Informujemy, że Administratorem danych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o. o.  z siedzibą w Warszawie przy ul. Broniewskiego 3. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Chcesz umówić wizytę, lub dowiedzieć się więcej?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty oraz kontakt z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

Zadaj pytanie
logo gamma
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!

Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, aby umożliwić Ci kontakt z nami poprzez pozostawienie numeru telefonu. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

Zostaw numer
oddzwonimy!
phone