ul. Broniewskiego 3, 01-785 Warszawaponiedziałek – piątek | godz. 8:00 – 20:00
sobota | godz. 8:00 – 14:00
tel. 22 273 90 00

PRYWATNA PORADNIA I SZPITAL ORTOPEDYCZNY

Centrum Medyczne Gamma to jeden z najnowocześniejszych prywatnych szpitali w Polsce.

Pod jednym dachem na warszawskim Żoliborzu skupione zostały: blok operacyjny, oddziały szpitalne, wysokospecjalistyczna diagnostyka obrazowa (RTG, USG, RM TK), rehabilitacja oraz poradnie specjalistyczne w zakresie specjalności uzupełniających leczenie ortopedyczne (m.in. reumatolodzy, neurolodzy, neurochirurdzy, kardiolodzy, interniści i dietetycy).

FILOZOFIA

„Moim marzeniem było zbudowanie w Polsce kliniki ortopedycznej na najwyższym światowym poziomie. Miejsca, w którym jako lekarze będziemy mieli dostęp do najlepszego sprzętu diagnostycznego, operacyjnego i rehabilitacyjnego.

Problemem współczesnej medycyny jest wąska specjalizacja, rozdrobnienie, słaba komunikacja pomiędzy przedstawicielami różnych dyscyplin medycznych. W Centrum Medycznym Gamma tworzymy zespół lekarski, rehabilitacyjny, diagnostyczny, pielęgniarski, którego ambicją jest objęcie pacjenta całościową opieką. Chcemy, by nasz pacjent odczuł, że leczący go ludzie porozumiewają się między sobą i realizują jedną, spójną myśl w ramach ścisłej współpracy.

Przywróciliśmy starą, a jakby zapomnianą formę konsylium, narady ekspertów różnych dziedzin w celu zapewnienia optymalnego sposobu działania dla dobra naszego pacjenta. Szybka i trafna diagnoza oraz leczenie to bowiem klucz do jak najszybszego wyzdrowienia. Chodzi o to, by „dodać życia do lat, a nie lat do życia”.

Ordynator Centrum Medycznego Gamma
– dr Grzegorz Adamczyk

WYSOKOSPECJALISTYCZNA CHIRURGIA NARZĄDU RUCHU (W TYM KRĘGOSŁUPA)

 • artroskopia (barku, łokcia, nadgarstka, biodra, kolana, stawu skokowego i innych) i endoskopia kręgosłupa (m.in.dyscektomie endoskopowe)
 • techniki małoinwazyjne w chirurgii kręgosłupa (np. Spine Jack- unikalna metoda leczenia złamań kompresyjnych trzonów kręgów czy przezskórne stabilizacje kręgosłupa)
 • nowoczesne techniki leczenia chrząstki stawowej (m.in. z użyciem membran kolagenowych, komórek macierzystych)
 • rekonstrukcje więzadłowe (najczęściej wykonywana rekonstrukcja więzadła krzyżowego przedniego, ale też inne w tym wielowięzadłowe)
 • nowoczesne techniki leczenia urazów (w tym złamań) z użyciem implantów wiodących światowych producentów pozwalające na możliwie najszybszy i najpełniejszy powrót do wcześniejszej sprawności
 • endoprotezoplastyka stawu biodrowego, kolanowego i innych (np. ramiennego)

CAŁOŚCIOWE PODEJŚCIE DO PACJENTA

Współpraca specjalistów oraz najwyższa jakość używanego sprzętu i wyposażenia to gwarancja skutecznego procesu leczenia.

W CM Gamma dużą wagę przykładamy do współpracy i komunikacji w całym procesie leczenia. Nasi lekarze to specjaliści różnych dyscyplin medycznych. Dzięki wymianie doświadczeń i wzajemnej pomocy możemy troszczyć się o zdrowie pacjenta na każdym etapie leczenia.

Naszym Pacjentom proponujemy szeroki wachlarz nowoczesnych możliwości leczenia dolegliwości kręgosłupa. Od technik minimalnie inwazyjnych, przez nowoczesne metody leczenia złamań kompresyjnych, po możliwość wykonania rozległych stabilizacji kręgosłupa. To dla chorego szansa na szybki powrót do zdrowia – dolegliwości bólowe po operacji są mniejsze, a czas spędzony w szpitalu i na rehabilitacji zostaje skrócony do niezbędnego minimum.

CO WYRÓŻNIA CM GAMMA

 • Stosujemy holistyczne podejście do procesu diagnozy i leczenia.
 • Nasz personel to cenieni przez pacjentów specjaliści – eksperci w dziedzinach którymi się zajmują.
 • Koordynację procesu leczenia zapewnia Opiekun Pacjenta – towarzyszy Pacjentowi podczas konsultacji, w trakcie diagnozy, podczas leczenia i rehabilitacji.
 • Gwarantujemy dostępność świadczeń medycznych – bez kolejki, bez limitów NFZ.
 • Oferujemy swobodę wyboru metod leczniczych – pełen dostęp do najnowocześniejszych zdobyczy medycyny bez odgórnie narzuconych ograniczeń.
 • Zapewniamy ciągłość opieki medycznej – jeden lekarz prowadzący, wsparcie interdyscyplinarnego zespołu, możliwość przeprowadzenia całego procesu leczniczego pod jednym dachem
 • Stosujemy pełen zakres procedur leczniczych w zakresie układu mięśniowo-szkieletowego (od leczenia prostych złamań, przez artroskopie i techniki małoinwazyjne, po rozległe stabilizacje kręgosłupa czy endoprotezy stawów).
 • Wykorzystujemy najnowocześniejszą diagnostykę niezbędną do postawienia pełnej diagnozy (CM Gamma jest ośrodkiem referencyjnym firmy Philips w zakresie najnowocześniejszych rozwiązań do diagnostyki obrazowej: zdjęć rentgenowskich, ultrasonografii, tomografii komputerowej i rezonansu magnetycznego. Szpital wyposażony został w zintegrowany system zarządzania danymi i obrazami radiologicznymi Philips IntelliSpace PACS).
 • Dostosowujemy procedury do wskazań medycznych tak, aby zminimalizować uszczerbek na zdrowiu, koszty i czas leczenia.
 • Wycena i rozliczenie kosztów każdej procedury medycznej przygotowywane są w oparciu o przewidywane i rzeczywiste koszty medyczne.

Chcesz umówić wizytę, lub dowiedzieć się więcej?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty oraz kontakt z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

Zadaj pytanie
close
logo gamma
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, aby umożliwić Ci kontakt z nami poprzez pozostawienie numeru telefonu. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

Zostaw numer
oddzwonimy!
phone