Odwiedź nas również na:
Umów się online
Znajdź Specjalistę - button

Aktualność

Zespół lekarzy Centrum Chirurgii Ręki

2022-02-23

Przedstawiamy zespół lekarzy Centrum Chirurgii Ręki.
Lek. Małgorzata Drwięga-Ostaszewska, lek. Filip Kucharczyk i lek. Filip Baszczeski z Centrum Chirurgii Ręki pod kierunkiem lek. Macieja Klicha.

✅ Lek. Małgorzata Drwięga-Ostaszewska, specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu, specjalista ortopedii dziecięcej z 9-letnim stażem pracy w Oddziale Ortopedii i Traumatologii Dziecięcej CMKP w SPSK im. Prof. A.Grucy w Otwocku. Odbyła staż w Oddziale replantacji kończyn, mikrochirurgii, chirurgii ręki i chirurgii ogólnej w Szpitalu im. św. Jadwigi Śląskiej w Trzebnicy. Ukończyła między innymi trylogię kursów z ortopedii i traumatologii dziecięcej EPOS-EFORT BAT w Wiedniu. Uczestniczka licznych szkoleń z zakresu ortopedii dziecięcej, chirurgii ręki, mikrochirurgii, USG narządu ruchu.

✅ Lek. Filip Kucharczyk, specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Od początku pracy zawodowej związany z Kliniką Chirurgii Urazowej Narządu Ruchu i Ortopedii CMKP SPSK im. A. Grucy w Otwocku. Szczególnie zainteresowany chirurgią kończyny górnej, chirurgią urazową, leczeniem powikłań po leczeniu operacyjnym i zachowawczym złamań, leczeniem urazów ręki, nadgarstka, przedramienia, stawu łokciowego, chorobami ścięgien. Posiada europejski certyfikat artroskopii nadgarstka. Wykładowca na kursach szkoleniowych i doskonalących dla lekarzy ortopedów w trakcie i po specjalizacji prowadzonych przez Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego.

✅ Lek. Filip Baszczeski, Specjalizant ortopedii i traumatologii narządu ruchu.
Absolwent I Wydziału Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Lekarz drużyny Rugby SKRA Warszawa oraz lekarz drużyny piłki siatkowej Onico Warszawa. Związany ze sportem „od zawsze”: Zawodnik Polskiej I Ligi i Ekstraligi Rugby. Członek FORTE – The Federation Of Orthopaedic Trainees In Europe. Uczestnik licznych kursów i kongresów z zakresu chirurgii małoinwazyjnej, urazów sportowych, ortopedii i traumatologii narządu ruchu.

Wróć do pełnej sprawności i zapomnij o problemach kończyn górnych pod opieką lekarzy i fizjoterapeutów z Centrum Chirurgii Ręki pod kierunkiem lek. Macieja Klicha.

Konsultacje, diagnostyka, operacje, rehabilitacja w jednym miejscu.
☎ +48 22 273 90 00
📧 kontakt@cmgamma.pl


Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Informacje o administratorze danych osobowych
© Copyright 2024 CM gamma | Polityka Prywatności
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

    Zostaw numer
    oddzwonimy!
    Zadaj pytanie
    Wyślij zapytanie
    na interesujący Cię temat...