ul. Broniewskiego 3, 01-785 Warszawaponiedziałek – piątek | godz. 8:00 – 20:00
sobota | godz. 8:00 – 14:00
tel. 22 273 90 00
Home / Zawodnicy SKRA Rugby pod opieką medyczną CM Gamma

Zawodnicy SKRA Rugby pod opieką medyczną CM Gamma

Zawodnicy SKRA Rugby Warszawa są niezwykle waleczni 💪

Prawdopodobieństwo złapania kontuzji w tym sporcie jest niezwykle duże, dlatego dzięki współpracy z Fundacją na Rzecz Rozwoju i Promocji Rugby „Czas dla Rugby” możemy wspierać zawodników opieką medyczną.
Lek. Filip Baszczeski podczas kilku rozgrywek pomagał zawodnikom wrócić do gry po niefortunnych upadkach w trakcie meczu.

Cieszymy się również, że jeden z zawodników – Joachim, który kilka miesięcy temu przeszedł operację przeprowadzoną przez dr Michała Szyszkę wrócił do pełnej sprawności i treningów w klubie 🙂

Na wizytę do lekarzy CM Gamma mogą Państwo umówić się:
– dzwoniąc na tel. 22 273 90 00
– pisząc na: kontakt@cmgamma.pl
– przez portal ZnanyLekarz

 

Inne

Chcesz umówić wizytę, lub dowiedzieć się więcej?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty oraz kontakt z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

Zadaj pytanie
close
logo gamma
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, aby umożliwić Ci kontakt z nami poprzez pozostawienie numeru telefonu. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

Zostaw numer
oddzwonimy!
phone