ul. Broniewskiego 3, 01-785 Warszawaponiedziałek – piątek | godz. 8:00 – 20:00
sobota | godz. 8:00 – 14:00
tel. 22 273 90 00
Home / Jak zacząć ćwiczyć na siłowni? Komentarz dr Pawła Ambroziaka

Jak zacząć ćwiczyć na siłowni? Komentarz dr Pawła Ambroziaka

Jak zacząć ćwiczyć na siłowni? Zapraszamy do tekstu na portalu dajemyrade.pl, w którym komentarz zamieścił dr n. med. Paweł Ambroziak, specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu, specjalista medycyny sportowej z Centrum Medycznego Gamma .

Jak zacząć ćwiczyć na siłowni?

To pytanie zadaje sobie wiele osób zanim zacznie przygodę z siłownią. Najmniej zmotywowani rezygnują już na tym etapie, czyli jeszcze zanim podejmą jakikolwiek wysiłek. Strach, obawa przed innymi (i ich oceną) w klubie fitness może przechylić szalę motywacji w drugą stronę i skutecznie zniechęcić. Jeśli jednak ktoś już trafi do klubu fitness i podejmuje wyzwanie by coś zmienić w swoim życiu, to na co powinien zwrócić uwagę?

Nigdy nie jest za późno, by zacząć ćwiczyć i każda, nawet najmniejsza aktywności fizyczna jest korzystna dla zdrowia – mówi dr n. med. Paweł Ambroziak – specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu, specjalista medycyny sportowej z Centrum Medycznego Gamma. – Bardzo ważne jest, by przed rozpoczęciem ćwiczeń upewnić się na konsultacji lekarskiej, że planowany wysiłek jest bezpieczny i nie pogorszy naszego stanu zdrowia. Po uzyskaniu takiej zgody następnym krokiem jest indywidualne zaplanowanie systematycznego, odpowiedniego treningu.

Całość artykułu dostępna pod adresem: http://dajemyrade.pl/artykul/jak-zaczac-cwiczyc-na-silowni

Już dziś możecie umówić się na wizytę do dr Pawła Ambroziaka w Centrum Medycznym Gamma poprzez portal ZnanyLekarz lub telefonicznie: 22 273 90 00 /kontakt@cmgamma.pl

Inne

Chcesz umówić wizytę, lub dowiedzieć się więcej?

Zadaj pytanie
close
logo gamma
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
phone