Odwiedź nas również na:
Umów się online
Znajdź Specjalistę - button

Aktualność

Specjaliści CM Gamma na XII Forum Chirurgii Kręgosłupa

2016-06-08

Podczas XII Forum Chirurgii Kręgosłupa, które rozpoczęło się dziś w Świeradowie Zdroju Centrum Medyczne Gamma reprezentują nasi lekarze – dr n. med. Radosław Michalik i Przemysław Kołakowski oraz Kierownik Bloku Operacyjnego Majka Adamkiewicz.

W dniu dzisiejszym odbywa się Drugi Moduł Polskiej Szkoły Chirurgów Kręgosłupa, w trakcie którego poruszone zostaną między innymi takie tematy jak diagnostyka i  leczenie bólu korzeniowego czy choroby zapalne i deformacje zwyrodnieniowe dorosłych. Podczas samego Forum mowa będzie także o odtworzeniu balansu strzałkowego kręgosłupa w praktyce.

W piątek 10 czerwca doktor Radosław Michalik, w trakcie dyskusji na temat kierunku rozwoju technologii małoinwazyjnych zaprezentuje wczesne wyniki leczenia dyskopatii lędźwiowych preparatem DiscoGel®.

Swoją prezentację, na temat zastosowania systemów stabilizacji krzyżowo-biodrowej w stabilizacjach długoodcinkowych odtwarzających balans kręgosłupa, będzie miał także, operujący w szpitalu CM Gamma neurochirurg, dr Rafał Górski.


Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Informacje o administratorze danych osobowych
© Copyright 2024 CM gamma | Polityka Prywatności
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

    Zostaw numer
    oddzwonimy!
    Zadaj pytanie
    Wyślij zapytanie
    na interesujący Cię temat...