Odwiedź nas również na:
Umów się online
Znajdź Specjalistę - button

Aktualność

Współpraca z Kliniką Lekmed

2016-05-09

„Współpraca z zespołem Lekmed pozwoli poszerzyć kompleksowość usług oferowanych naszym pacjentom. Do naszego zespołu dołącza grono znakomitych fachowców. Zyskujemy tym samym dostęp do szeregu nowych, innowacyjnych technik operacyjnych.” – tłumaczy ordynator Centrum Medycznego Gamma, dr n. med. Grzegorz Adamczyk. „Nasza współpraca obejmować będzie między innymi świadczenia zdrowotne w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu oraz neurochirurgii – zarówno w postaci konsultacji medycznych jak i zabiegów operacyjnych. „Od kwietnia w placówce CM Gamma konsultuje i operuje już doktor Konrad Słynarski, pierwsze zabiegi operacyjne przeprowadzili dr n. med. Paweł Lis i dr Rafał Górski oraz zespół najwyższej klasy lekarzy współpracujących z Lekmed” – dodaje Jędrzej Litwiniuk, Prezes Zarządu CM Gamma.

Współpraca między placówkami dotyczy także zakresu diagnostyki i rehabilitacji. Pacjenci Centrum Medycznego Gamma kierowani na rehabilitację będą mogli wybrać, w której placówce chcą poddać się zabiegom fizjoterapeutycznym. Do wyboru są dwie lokalizacje – CM Gamma przy ul. Broniewskiego 3 oraz placówka Kliniki Lekmed przy ul. Świetlików 3. „Dużym atutem naszej współpracy jest z całą pewnością dostęp do wysokospecjalistycznej diagnostyki obrazowej. Do tej pory w zakresie rezonansu magnetycznego i tomografii komputerowej Pacjenci Lekmed korzystali z placówek zewnętrznych. Obecnie osoby posiadające skierowanie na diagnostykę obrazową – będą mogły wykonać ją w Centrum Medycznym Gamma.” – podkreślił dyrektor medyczny Lekmed. dr Rafał Górski.

„Dzięki podjętej współpracy z Kliniką Lekmed stworzyliśmy jeden z najmocniejszych prywatnych zespołów lekarskich z zakresu ortopedii oraz chirurgii kręgosłupa i neurochirurgii, zapewniając tym samym naszym Pacjentom kompleksową opiekę medyczną na najwyższym poziomie.” – podsumowuje Jędrzej Litwiniuk.

Centrum Medyczne Gamma jest wiodącym prywatnym podmiotem w naszym kraju specjalizującym się w diagnostyce obrazowej i kompleksowym leczeniu pacjentów z dolegliwościami narządu ruchu. To jeden z niewielu ośrodków prywatnych w Polsce realizujących świadczenia medyczne w obrębie ortopedii i traumatologii oraz chirurgii kręgosłupa w pełnym zakresie obejmującym wszystkie procedury lecznicze w obrębie układu mięśniowo-szkieletowego – od leczenia ambulatoryjnego, przez wysokospecjalistyczną diagnostykę, po leczenie operacyjne i rehabilitację. Placówka powstała w 2013 roku, od połowy 2015 roku większościowym udziałowcem spółki jest Grupa PZU – jedna z największych i najstarszych instytucji finansowych w Europie Środkowo-Wschodniej.

Centrum Medyczne Lekmed świadczy usługi w zakresie konsultacji, rehabilitacji oraz operacji w obrębie stawów i kręgosłupa przy wykorzystaniu mało inwazyjnych, innowacyjnych technologii oraz zastosowaniu najnowszych metod leczenia. Zespół ekspertów Lekmed współtworzą wybitni lekarze specjaliści z dziedziny ortopedii i traumatologii narządu ruchu, neurochirurgii, neurologii, chirurgii ogólnej, reumatologii oraz wykwalifikowana kadra fizjoterapeutów. Lekmed cechuje indywidualne podejście do pacjenta na każdym etapie leczenia.


Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Informacje o administratorze danych osobowych
© Copyright 2024 CM gamma | Polityka Prywatności
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

    Zostaw numer
    oddzwonimy!
    Zadaj pytanie
    Wyślij zapytanie
    na interesujący Cię temat...