Odwiedź nas również na:
Umów się online
Znajdź Specjalistę - button

Aktualność

Uszkodzenia stawów Lisfranca i Choparta

2021-10-07

Uszkodzenia stawów Lisfranca i Choparta są rzadkie, jednak zwykle są to urazy poważne, sprawiające znaczne trudności diagnostyczne. Z tego względu niekiedy długo pozostają nierozpoznane. Budowa stawu Lisfranca i Choparta jest złożona – składają się z kilku mniejszych stawów.

Objawy uszkodzenia stawów Lisfranca lub Choparta zależne są od rodzaju i stopnia uszkodzenia. Zwykle w okolicy stawu obecne są ból, zasinienie, obrzęk oraz utykanie, wynikające z bolesności podczas obciążania stopy. W przypadku dużych urazów objawy mogą być poważniejsze.

W CM Gamma wykonujemy pełną diagnostykę oraz zabiegi operacyjne w obrębie stopy. Specjalizuje się w tym obszarze dr n. med. Paweł Adamczyk.
Po leczeniu operacyjnym zapewniamy wyspecjalizowaną fizjoterapię.

Konsultacje, diagnostyka, operacje, rehabilitacja w jednym miejscu.
☎️+48 22 273 90 00
📧kontakt@cmgamma.pl


Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Informacje o administratorze danych osobowych
© Copyright 2024 CM gamma | Polityka Prywatności
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

    Zostaw numer
    oddzwonimy!
    Zadaj pytanie
    Wyślij zapytanie
    na interesujący Cię temat...