Odwiedź nas również na:
Umów się online
Znajdź Specjalistę - button

Aktualność

Uruchomienie treningów medycznych EMS

2020-07-09

Mamy przyjemność poinformować Państwa, iż od lipca w CMGamma prowadzone są treningi medyczne EMS. Treningi tego typu polegają na wykorzystaniu elektrostymulacji mięśni, dzięki czemu są one jedną z najefektywniejszych metod treningowych XXI wieku.

Trening EMS przeprowadzany jest przy wykorzystaniu XBody i trwa on 30 minut. Wykazuje on wysoką skuteczność równą przeprowadzeniu 2-godzinnego treningu siłowego oraz cardio. Zasada działania treningu wykorzystującego XBody polega na stymulowaniu mięśni poprzez impulsy elektryczne, które są generowane z 18/22 elektrod. Takie działanie jest sposobem na uniknięcie przeciążenia stawów. Jest to kluczowe, szczególnie gdy chcemy powrócić do dawnej sprawności sprzed kontuzji.

Istotnym zagadnieniem dla treningów EMS jest rozwój wszystkich najważniejszych partii ciała z uwzględnienie struktur głębokich, które jest możliwe dzięki rozmieszczeniu elektrod generujących impulsy elektryczne. Ponadto podczas mamy pełną swobodę pracy nad danymi partiami mięśni, dzięki czemu możemy również skupić się na słabych punktach.

Korzyści medyczne, jakie niesie za sobą trening EMS:

-Nie przeciąża stawów,

-Zmniejszenie dolegliwości bólowych pleców i bóli w obrębie stawów,

-Szybszy powrót do pełnej sprawności po kontuzji, zabiegach i operacjach ortopedycznych,

-Zwiększenie wytrzymałości i siły,

-Stymulowanie wybranych mięśni głębokich,

-Zapewnia stabilność mięśniową.

 

Wizyty odbywać się będą na Broniewskiego 3 w soboty i w niedzielę.

W celu umówienia się na konsultacje pod kątem treningu EMS zapraszamy do kontaktu:

+48 22 273 90 00


Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Informacje o administratorze danych osobowych
© Copyright 2024 CM gamma | Polityka Prywatności
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

    Zostaw numer
    oddzwonimy!
    Zadaj pytanie
    Wyślij zapytanie
    na interesujący Cię temat...