Odwiedź nas również na:
Umów się online
Znajdź Specjalistę - button

Aktualność

Szkolenie Diagnostyka i leczenie zaburzeń postawy ciała oraz deformacji kręgosłupa

2023-11-10

W dniach 4-5.11.2023 w Centrum Postawy Ciała w Olsztynie odbyło się szkolenie dla fizjoterapeutów p.t. „Diagnostyka i leczenie zaburzeń postawy ciała oraz deformacji kręgosłupa”, które prowadził prof. Dariusz Czaprowski.
Jedną z uczestniczek była mgr Aleksandra Wysokińska z CM Gamma.

„Profesor Czaprowski ma wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu pacjentów ze skoliozami i stworzył własny model podejścia do leczenia tego schorzenia” – mówi Aleksandra Wysokińska fizjoterapeuta z CM Gamma.

Aleksandra Wysokińska specjalizuje się w terapii pacjentów po urazach, przeciążeniach oraz po leczeniu operacyjnym w dziedzinie ortopedii. Jej uczestnictwo w szkoleniu to cenny wkład w rozwijanie wiedzy i umiejętności, które może efektywnie wykorzystać w pracy z pacjentami.

Konsultacje, diagnostyka, operacje, rehabilitacja w jednym miejscu.
☎+48 22 273 90 00
📧kontakt@cmgamma.pl


Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Informacje o administratorze danych osobowych
© Copyright 2024 CM gamma | Polityka Prywatności
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

    Zostaw numer
    oddzwonimy!
    Zadaj pytanie
    Wyślij zapytanie
    na interesujący Cię temat...