ul. Broniewskiego 3, 01-785 Warszawaponiedziałek – piątek | godz. 8:00 – 20:00
sobota | godz. 8:00 – 14:00
tel. 22 273 90 00
Home / Stefano Silvino – rekonstrukcja więzadła krzyżowego przedniego (ACL)

Stefano Silvino – rekonstrukcja więzadła krzyżowego przedniego (ACL)

Zapraszamy do zapoznania się z historią Pacjenta dr Pawła Adamczyka – Stefano Silvino, zawodowego tancerza i zwycięzcy 9. edycji You Can Dance – Po prostu tańcz!

Stefano przeszedł w Centrum Medycznym Gamma artroskopową rekonstrukcję więzadła krzyżowego przedniego (ACL) przeprowadzoną przez dr Paweł Adamczyka. Powrót do sprawności przebiega prawidło i już nie możemy się doczekać, aby zobaczyć Stefano w akcji na parkiecie tanecznym 😀

Już dziś możecie umówić się na wizytę do dr Pawła Adamczyka w Centrum Medycznym Gamma poprzez portal ZnanyLekarz lub telefonicznie: 22 273 90 00 /kontakt@cmgamma.pl

Inne

Chcesz umówić wizytę, lub dowiedzieć się więcej?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty oraz kontakt z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

Zadaj pytanie
close
logo gamma
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, aby umożliwić Ci kontakt z nami poprzez pozostawienie numeru telefonu. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

Zostaw numer
oddzwonimy!
phone