Odwiedź nas również na:
Umów się online
Znajdź Specjalistę - button

Aktualność

Staw biodrowy jak nowy – historia Pacjentki CM Gamma

2017-08-25

Niezwykle istotnym zagadnieniem w chwili pojawienia się zmian zwyrodnieniowych w stawie biodrowym u Pacjenta, jest zaopatrzenie go w nowoczesną, dobrą i jednocześnie sprawdzoną endoprotezę. W Centrum Medycznym Gamma wykonujemy zabiegi endoprotezoplastyki przy użyciu wszystkich wiodących implantów dostępnych w światowej dziedzinie ortopedii. W rezultacie każdy z naszych Pacjentów po konsultacji z lekarzem otrzymuje taki implant, jaki dla niego będzie najlepszy – z uwzględnieniem płci, wieku, aktywności fizycznych oraz oczekiwań życiowych.

W takich przypadkach u Pacjentów najlepsze endoprotezy, to takie, które najdłużej „przeżywają” – informuje lek. Michał Szyszka – To tak, jak porównamy się do samochodów – na rynku są ładne i szybkie, ale także wyróżniamy bezawaryjne. W przypadku endoplastyki niekoniecznie Ferrari będzie najlepszym rozwiązaniem, tylko model endoprotezy, w których artykulacja, czyli połączenie głowy z panewką ma najmniejszą ścieralność – podkreśla.

Na szczęście współczesne endoprotezy, poza dłuższym okresem rehabilitacji, wolniej się zużywają i mają mniejszą tendencję do zwichnięcia – mówi Aleksandra Wysokińska, fizjoterapeuta Centrum Medycznego Gamma. – Pacjent po totalnej endoprotezoplastyce biodra może wrócić do pełnego funkcjonowania w okresie 6 miesięcy – dodaje.

Zapraszamy do zapoznania się z historią Pacjentki Centrum Medycznego Gamma, który przeszła zabieg alloplastyki całkowitej stawu biodrowego.

Już dziś możecie umówić się na wizytę do lek. Michała Szyszki w Centrum Medycznym Gamma poprzez portal ZnanyLekarz lub telefonicznie: tel. 22 273 90 00 /kontakt@cmgamma.pl


Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Informacje o administratorze danych osobowych
© Copyright 2024 CM gamma | Polityka Prywatności
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

    Zostaw numer
    oddzwonimy!
    Zadaj pytanie
    Wyślij zapytanie
    na interesujący Cię temat...