ul. Broniewskiego 3, 01-785 Warszawaponiedziałek – piątek | godz. 8:00 – 20:00
sobota | godz. 8:00 – 14:00
tel. 22 273 90 00
Home / Rewizja kolana w Centrum Medycznym Gamma

Rewizja kolana w Centrum Medycznym Gamma

Operacje rewizyjne to powtórne wkroczenie chirurgicznie w obszar wcześniej operowany. Z powodu konieczności interwencji, naprawy, oczyszczenie lub wymiany stawu – w przypadku, gdy doszło do powikłania lub uszkodzenia w danym stawie. Dlaczego takie decyzje lekarze zmuszeni są podjąć?

Operacje rewizyjne to powtórne wkroczenie chirurgicznie w obszar wcześniej operowany. Z powodu konieczności interwencji, naprawy, oczyszczenia lub wymiany stawu – w przypadku, gdy doszło do powikłania lub uszkodzenia w danym stawie. Dlaczego takie decyzje lekarze zmuszeni są podjąć?

Najczęściej podejmujemy w przypadku obluzowania wcześniej osadzonego implantu – mówi dr n. med. Paweł Ambroziak – specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu z Centrum Medycznego Gamma. – Do obluzowania może dojść w wyniku przewlekłej infekcji lub w przypadku utraty stabilności protezy bez obecności bakterii – dodaje.

Operacje rewizyjne są operacjami trudniejszymi technicznie i bardziej obciążającymi dla Pacjenta –  w związku z tym do podjęcia decyzji o zabiegu operacyjnym należy znacznie bardziej precyzyjnie się przygotować.

Już dziś możecie umówić się na wizytę do dr Pawła Ambroziaka oraz dr Michała Szyszki  w Centrum Medycznym Gamma poprzez portal ZnanyLekarz lub telefonicznie: 22 273 90 00 /kontakt@cmgamma.pl

Inne

Chcesz umówić wizytę, lub dowiedzieć się więcej?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty oraz kontakt z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

Zadaj pytanie
close
logo gamma
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, aby umożliwić Ci kontakt z nami poprzez pozostawienie numeru telefonu. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

Zostaw numer
oddzwonimy!
phone