Odwiedź nas również na:
Umów się online
Znajdź Specjalistę - button

Aktualność

Rewizja kolana w Centrum Medycznym Gamma

2017-11-03

Operacje rewizyjne to powtórne wkroczenie chirurgicznie w obszar wcześniej operowany. Z powodu konieczności interwencji, naprawy, oczyszczenia lub wymiany stawu – w przypadku, gdy doszło do powikłania lub uszkodzenia w danym stawie. Dlaczego takie decyzje lekarze zmuszeni są podjąć?

Najczęściej podejmujemy w przypadku obluzowania wcześniej osadzonego implantu – mówi dr n. med. Paweł Ambroziak – specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu z Centrum Medycznego Gamma. – Do obluzowania może dojść w wyniku przewlekłej infekcji lub w przypadku utraty stabilności protezy bez obecności bakterii – dodaje.

Operacje rewizyjne są operacjami trudniejszymi technicznie i bardziej obciążającymi dla Pacjenta –  w związku z tym do podjęcia decyzji o zabiegu operacyjnym należy znacznie bardziej precyzyjnie się przygotować.

Już dziś możecie umówić się na wizytę do dr Pawła Ambroziaka oraz dr Michała Szyszki  w Centrum Medycznym Gamma poprzez portal ZnanyLekarz lub telefonicznie: 22 273 90 00 /kontakt@cmgamma.pl


Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Informacje o administratorze danych osobowych
© Copyright 2024 CM gamma | Polityka Prywatności
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

    Zostaw numer
    oddzwonimy!
    Zadaj pytanie
    Wyślij zapytanie
    na interesujący Cię temat...