Odwiedź nas również na:
Umów się online
Znajdź Specjalistę - button

Aktualność

Przeprowadzamy wszystkie planowe operacje

2020-05-12

Zdajemy sobie sprawę, że w wielu przypadkach czas przeprowadzenia zabiegu odgrywa kluczową rolę w odzyskaniu pełnej sprawności. Dlatego też informujemy, że nasz blok operacyjny cały czas działa. Zachowujemy przy tym oczywiście wszelkie procedury bezpieczeństwa. Każdy nasz pacjent może mieć pewność, że zabiegi w CM Gamma są przeprowadzane z najwyższą troską o jego zdrowie.

Jeżeli zdarzył się Ci się wypadek, to wybierz placówkę, która umożliwia pełen zakres usług związanych ze schorzeniami kostno-stawowymi – od diagnostyki poprzez leczenie aż po operacje. Dzięki temu nie ograniczy to potrzebę przemieszczania się i w ten sposób zwiększysz swoje bezpieczeństwo.


Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie celach promocyjno-marketingowych. Wyrażona zgoda może być odwołana w każdym czasie.
Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
© Copyright 2021 CM gamma
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie    Zostaw numer
    oddzwonimy!
    Zadaj pytanie
    Wyślij zapytanie
    na interesujący Cię temat...