Odwiedź nas również na:
Umów się online
Znajdź Specjalistę - button

Aktualność

Przedstawiamy zespół lekarzy Centrum Chirurgii Ręki

2022-04-08

Lek. Katarzyna Białecka i lek. Kamil Kurczyński z Centrum Chirurgii Ręki pod kierunkiem lek. Macieja Klicha.
✅ Lek. Katarzyna Białecka, specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na wydziale lekarskim.
Doświadczenie zdobywała w Otwocku w SPSK im. A. Grucy, w klinice Ortopedika, oraz w LuxMed i Medicover.
Zajmuje się przede wszystkim leczeniem kończyny górnej – stawu łokciowego, nadgarstka i ręki. Wykonuje operacje zarówno nadgarstka i ręki, stawu łokciowego (w tym endoprotezoplastyki głowy kości promieniowej), jak i operacje naprawcze urazów narządu ruchu, operacje mikrochirurgiczne, artroskopie nadgarstka, operacje uwolnienia nerwów oraz zabiegi rekonstrukcyjne. W swojej praktyce posiłkuje się USG narządu ruchu, które wykorzystuje do celów diagnostycznych i wykonywania iniekcji pod kontrolą USG.
Stale poszerza swoją wiedzę biorąc udział w kursach i szkoleniach z dziedziny najnowocześniejszej mikrochirurgii, artroskopii, metod małoinwazyjnych oraz USG narządu ruchu.
✅ Lek. Kamil Kurczyński, specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Absolwent II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
Doświadczenie zdobywał w Klinice Traumatologii i Ortopedii Wojskowego Instytutu Medycznego oraz w SPSK im. prof. Adama Grucy CMKP w Otwocku na oddziale Replantacyjno-Rekonstrukcyjnym gdzie pełnił dyżury w ramach ogólnopolskiego serwisu replantacyjnego.
Zajmuje się głównie leczeniem urazów i powikłań w obrębie ręki, zespołów uciskowych nerwów obwodowych kończyny górnej oraz chorób ścięgien w obrębie kończyny górnej.
Uczestnik licznych zagranicznych i krajowych kursów i konferencji. Autor wielu wystąpień i publikacji naukowych.
Wróć do pełnej sprawności i zapomnij o problemach kończyn górnych pod opieką lekarzy, diagnostów i fizjoterapeutów z Centrum Chirurgii Ręki w CM Gamma pod kierunkiem lek. Macieja Klicha.
Konsultacje, diagnostyka, operacje, rehabilitacja w jednym miejscu.
☎ +48 22 273 90 00
📧 kontakt@cmgamma.pl

Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Informacje o administratorze danych osobowych
© Copyright 2024 CM gamma | Polityka Prywatności
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

    Zostaw numer
    oddzwonimy!
    Zadaj pytanie
    Wyślij zapytanie
    na interesujący Cię temat...