Odwiedź nas również na:
Umów się online
Znajdź Specjalistę - button

Aktualność

Profesor Carlo Tremolada w CM Gamma

2017-02-06

Carlo Tremolada o światowej sławy specjalista chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej. Jest także najbardziej doświadczonym chirurgiem na świecie w zakresie lipofillingu. Jest dyrektorem naukowym Instytutu Medycyny Estetycznej w Mediolanie oraz twórcą metody Lipogems, stosowanej w Centrum Medycznym Gamma.

Profesor Carlo Tremolada i dr n. med. Konrad Słynarski wykonali wspólnie kilka zabiegów operacyjnych, między innymi z wykorzystaniem metody podania komórek macierzystych do stawów (Lipogems).

Jak już pisaliśmy na naszej stronie w Centrum Medycznym Gamma z powodzeniem stosujemy tę metodę w leczeniu w leczeniu zmian zwyrodnieniowych stawów i do rekonstrukcji tkanek kostnych i chrzęstnych.


Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Informacje o administratorze danych osobowych
© Copyright 2024 CM gamma | Polityka Prywatności
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

    Zostaw numer
    oddzwonimy!
    Zadaj pytanie
    Wyślij zapytanie
    na interesujący Cię temat...