Odwiedź nas również na:
Umów się online
Znajdź Specjalistę - button

Aktualność

Nowy specjalista na pokładzie Centrum Medycznego Gamma

2016-03-14

Pani Kasia jest doktorantką Wydziału Nauki o Zdrowiu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, absolwentka Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW oraz Psychodietetyki Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Członek Polskiego Towarzystwa Dietetyki, Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego, Polskiego Towarzystwa Żywienia Pozajelitowego, Dojelitowego i Metabolizmu oraz Polskiego Towarzystwa Żywienia Klinicznego.

Doświadczenie zawodowe zdobywała już w trakcie studiów, praktykując w warszawskich szpitalach klinicznych i poradniach specjalistycznych, w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie, Pracowni Żywienia Szpitalnego i Dietetyki, Pracowni Żywieniowych Czynników Ryzyka i Zagrożenia Zdrowia Instytutu Żywności i Żywienia, Pracowni Badania Żywności i Fizjologii Żywienia Człowieka w Wojskowym Instytucie Higieny i Epidemiologii, a także prowadząc warsztaty żywieniowe w Ośrodku Rehabilitacji Kardiologicznej w Konstancinie i w Szkole Rodzenia Polskiego Centrum Edukacji w Warszawie. Od wielu lat pracuje w Centralnym Szpitalu Klinicznym Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Warszawie oraz Poradni Metabolicznej Centrum Diabetologicznego CSK MSW. Jako ekspert uczestniczy w wielu ogólnopolskich kampaniach prozdrowotnych, konferencjach prasowych, a także udziela wywiadów radiowych i telewizyjnych z zakresu profilaktyki żywieniowej oraz dietetyki klinicznej.


Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Informacje o administratorze danych osobowych
© Copyright 2024 CM gamma | Polityka Prywatności
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

    Zostaw numer
    oddzwonimy!
    Zadaj pytanie
    Wyślij zapytanie
    na interesujący Cię temat...