Odwiedź nas również na:
Umów się online
Znajdź Specjalistę - button

Aktualność

Nowoczesny rezonans magnetyczny w CM Gamma

2023-08-31

W diagnostyce ortopedycznej badanie rezonansem magnetycznym (MRI) pozwala na bardzo dokładne zbadanie struktur takich jak ścięgna, więzadła, chrząstki, kości, czy nerwy. Uszkodzenia tych struktur mogą być niewidoczne w badaniu tomografem komputerowym i RTG.

Najczęstszymi wskazaniami do badań rezonansem magnetycznym są urazy narządu ruchu, uszkodzenia tkanek, choroby zwyrodnieniowe, zmiany nowotworowe oraz w diagnostyce chorób kręgosłupa. Dla lekarza ortopedy takie badanie jest bardzo pomocne w precyzyjnym postawieniu diagnozy.

Centrum Medyczne Gamma dysponuje rezonansem, który został niedawno poddany gruntownemu unowocześnieniu, dzięki któremu uzyskujemy:
– znacznie lepszą jakość obrazu,
– możliwość skanowania szerszego zakresu,
– skrócenie czasu badania,
– zwiększenie komfortu pacjenta podczas badania.

Zapraszamy za badania rezonansem magnetycznym i przepraszamy za nieudogodnienia które występowały ostatnio w związku z pracami w pracowni diagnostycznej.

Konsultacje, diagnostyka, operacje, rehabilitacja w jednym miejscu.
☎️+48 22 273 90 00
📧kontakt@cmgamma.pl


Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Informacje o administratorze danych osobowych
© Copyright 2024 CM gamma | Polityka Prywatności
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

    Zostaw numer
    oddzwonimy!
    Zadaj pytanie
    Wyślij zapytanie
    na interesujący Cię temat...