Odwiedź nas również na:
Umów się online
Znajdź Specjalistę - button

Aktualność

mgr Włodzimierz Guliyan dołączył do grona fizjoterapeutów w CM Gamma

2018-09-20

mgr Włodzimierz Guliyan, Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. W latach 2007-2018 fizjoterapeuta kliniki ortopedii i medycyny sportowej Carolina Medical Center w Warszawie – odpowiedzialny za koordynacje rehabilitacji w obszarze kompetencji stawu biodrowego. W swojej karierze współpracował z wieloma wybitnymi polskimi sportowcami m. in. z Mistrzynią Olimpijską Justyną Kowalczyk, Młodzieżowymi Reprezentacjami Polski w Piłkę Nożną czy Kadrą Olimpijską Polski w Pływaniu – wyróżniony Nagrodą Ministerstwa Sportu. Autor i współautor publikacji naukowych publikowanych w zagranicznych czasopismach z dziedziny rehabilitacji pooperacyjnej i zachowawczej. Specjalizuje się w fizjoterapii zachowawczej oraz pooperacyjnej szczególnie w obrębie stawu biodrowego, stawu kolanowego, stawu skokowego oraz kręgosłupa. Szczególnie interesuje się rehabilitacją po zabiegach naprawczych chrząstki stawowej i biologicznymi aspektami gojenia tkanek.
Posługuje się biegle 3 językami obcymi. W wolnym czasie pływa i uprawia kolarstwo górskie. Interesuje się kinem oraz zabytkową motoryzacją.

Na rehabilitację do fizjoterapeuty Włodzimierza możesz umówić się:
– dzwoniąc na tel. 22 273 90 00 lub
– pisząc na: kontakt@cmgamma.pl


Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Informacje o administratorze danych osobowych
© Copyright 2024 CM gamma | Polityka Prywatności
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

    Zostaw numer
    oddzwonimy!
    Zadaj pytanie
    Wyślij zapytanie
    na interesujący Cię temat...