ul. Broniewskiego 3, 01-785 Warszawaponiedziałek – piątek | godz. 8:00 – 20:00
sobota | godz. 8:00 – 14:00
tel. 22 273 90 00
Home / Lekarze i fizjoterapeuci CM Gamma dla Gazety Polskiej

Lekarze i fizjoterapeuci CM Gamma dla Gazety Polskiej

Dzisiaj zapraszamy do zakupu 48. numeru Gazeta Polska w której znajdziemy aż trzy artykuły naszych lekarzy oraz fizjoterapeutów Centrum Medycznego Gamma.

W dodatku ZDROWIE przeczytamy tekst „W zdrowym ciele zdrowych duch” dr n. med. Pawła Ambroziaka, „ W oczekiwaniu na uroki zimy” dr n. med. Paweł Adamczyk oraz mgr Aleksandra Wysokińska oraz „Sport w zgodzie z kręgosłupem” mgr Wojciecha Suszczyńskiego.

Internetowa wydanie tekstów do pobrania w linku poniżej:
http://www.gazetapolska.pl/uploads/dodatek/12141222458442.pdf

Już dziś możecie umówić się na wizytę w Centrum Medycznym Gamma poprzez portal ZnanyLekarz lub telefonicznie: 22 273 90 00 /kontakt@cmgamma.pl

Inne

Chcesz umówić wizytę, lub dowiedzieć się więcej?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty oraz kontakt z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

Zadaj pytanie
close
logo gamma
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, aby umożliwić Ci kontakt z nami poprzez pozostawienie numeru telefonu. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

Zostaw numer
oddzwonimy!
phone