Odwiedź nas również na:
Umów się online
Znajdź Specjalistę - button

Aktualność

Lekarze CM Gamma konsultują w Radomiu

2017-02-27

Osoby z urazami i schorzeniami narządu ruchu miewają często problemy z poruszaniem się a podróż do innego miasta bywa kłopotliwa. Dlatego lekarze Centrum Medycznego Gamma – Paweł Adamczyk, Michał Szyszka i Marek Strumiński w tym tygodniu rozpoczynają konsultacje ortopedyczne w placówce Polmedic w Radomiu.

Nawiązanie współpracy nie jest przypadkowe. W Centrum Medycznym Gamma wierzymy w holistyczne podejście do pacjenta. Ważne było dla nas, że wspólnie z pracownikami Polmedic będziemy mogli zapewnić pełną koordynację procesu opieki. Wsparciem procesu leczenia będzie m.in. rehabilitacja realizowana przez zespół fizjoterapeutów Polmedic.

____________

Z usług Polmedic korzystają zarówno pacjenci indywidualni, obsługiwani w ramach pakietów medycznych, jak i pracownicy firm obsługiwani w ramach pakietów medycznych oraz medycyny pracy. W zeszłym roku spółka dołączyła do Grupy Kapitałowej PZU Zdrowie.


Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Informacje o administratorze danych osobowych
© Copyright 2024 CM gamma | Polityka Prywatności
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

    Zostaw numer
    oddzwonimy!
    Zadaj pytanie
    Wyślij zapytanie
    na interesujący Cię temat...