Odwiedź nas również na:
Umów się online
Znajdź Specjalistę - button

Aktualność

lek. Tomasz Parol konsultuje w CM Gamma

2019-03-28

Absolwent Wydziału Lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku (2008).
Od 2010 roku asystent w Klinice Ortopedii, Ortopedii i Traumatologii Dziecięcej SPSK im. prof. A. Grucy w Otwocku.
Ukończył kurs diagnostyki ultrasonograficznej narządu ruchu z elementami reumatologii oraz USG stawów biodrowych u dzieci i niemowląt. Uczestnik II edycji Szkoły Ortopedii Dziecięcej. Ukończył kursy zagraniczne w zakresie rekonstrukcji wad ubytkowych kończyn dolnych m.in. w Wiedniu i Miami. Prowadzi badania dotyczące stawu biodrowego. Czynny uczestnik zjazdów i sympozjów o tematyce ortopedycznej. Członek Sekcji Ortopedii Dziecięcej Polskiego Towarzystwa Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu.
Zajmuje się diagnostyką i leczeniem schorzeń ortopedycznych oraz urazów narządu ruchu u dzieci, szczególnie wrodzoną dysplazją stawów biodrowych, wrodzonych i nabytych wad stóp, korekcją wrodzonych wad ubytkowych kończyn dolnych. Kładzie nacisk na profilaktykę chorób oraz edukację pacjentów i rodziców dotyczącą dotykających ich schorzeń.

Prywatnie tata małej Gabrysi, pasjonat historii i wspinaczki.

Zapraszamy na konsultacje 🙂

💻 https://www.cmgamma.pl/
☎️ +48 22 273 90 00
📧 kontakt@cmgamma.pl


Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Informacje o administratorze danych osobowych
© Copyright 2024 CM gamma | Polityka Prywatności
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

    Zostaw numer
    oddzwonimy!
    Zadaj pytanie
    Wyślij zapytanie
    na interesujący Cię temat...