Odwiedź nas również na:
Umów się online
Znajdź Specjalistę - button

Aktualność

Kto powinien badać ścięgna?

2022-05-12

W sporcie zawodowym (np. w piłce nożnej, ligach NBA i NFL) rezonans magnetyczny wykorzystywany jest do kontrolnej, sezonowej oceny stanu zdrowia zawodników oraz oceny na rynku transferowym.
Dziś innowacje technologiczne, w tym sztuczna inteligencja, pozwalają na to, aby badanie ścięgien RM trafiło do osób, uprawiających sport amatorsko.
Za pomocą badania jesteśmy w stanie wykryć zmiany w naszym ścięgnie kiedy jeszcze nie odczuwamy symptomów choroby lub uszkodzenia ścięgna.
Dzięki badaniu możemy uniknąć poważnych urazów, które nawet mogą wyeliminować z aktywności fizycznej.
Zapraszamy na eksperymentalne badanie przesiewowe rezonansem magnetycznym ścięgien Achillesa. W przypadku stwierdzenia nieprawidłowości z możliwością oceny doświadczonego ortopedy z CM Gamma.
Dowiedz się więcej o eksperymentalnym programie badań przesiewowych ścięgien z wykorzystaniem innowacyjnej metody Smarter Diagnostics:
Konsultacje, diagnostyka, operacje, rehabilitacja w jednym miejscu.
☎ +48 22 273 90 00
📧 kontakt@cmgamma.pl

Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Informacje o administratorze danych osobowych
© Copyright 2024 CM gamma | Polityka Prywatności
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

    Zostaw numer
    oddzwonimy!
    Zadaj pytanie
    Wyślij zapytanie
    na interesujący Cię temat...