Odwiedź nas również na:
Umów się online
Znajdź Specjalistę - button

Aktualność

Kręgosłup, ważna jest profilaktyka

2021-07-20

Wielogodzinna praca biurowa, a szczególnie siedzenie w źle przygotowanym stanowisku, lub co gorsze w złej pozycji, może w przyszłości skutkować bólami poszczególnych części kręgosłupa lub też objawami oddalonymi od niego takie jak:
– mrowienie czy drętwienie rąk,
– bóle głowy,
– bóle barków,
– bóle stawów biodrowych czy kolanowych,
– obrzęki goleni.

Dlatego ważna jest profilaktyka i wszelkie próby zmniejszenia ryzyka pojawienia się dolegliwości bólowych nawet w czasie pracy.

Jest kilka prostych ćwiczeń na kręgosłup, przy pracy siedzącej, niewymagających specjalnego miejsca ani stroju. Wystarczy tylko samodyscyplina i pamiętania o ich wykonaniu nawet kilka razy w ciągu dnia. Można to potraktować jako relaks dla oczu i umysłu, a może to poprawić samą koncentrację, nad naszymi codziennymi zadaniami zawodowymi, i poprawić efektywność działania.

Więcej informacji na temat jak zadbać o kręgosłup oraz kilka ćwiczeń w materiale https://www.cmgamma.pl/baza-wiedzy/cwiczenia-w-biurze-pozwalajace-zapobiec-problemom-z-kregoslupem/

Zapraszamy do naszych dwóch placówek – na ul. Boborowiecką 8 i ul. Broniewskiego 3 w Warszawie, gdzie znajdują się kompleksowo wyposażone sale ćwiczeń i gabinety.

Konsultacje, diagnostyka, operacje, rehabilitacja w jednym miejscu.
☎️ +48 22 273 90 00
📧 kontakt@cmgamma.pl


Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Informacje o administratorze danych osobowych
© Copyright 2024 CM gamma | Polityka Prywatności
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

    Zostaw numer
    oddzwonimy!
    Zadaj pytanie
    Wyślij zapytanie
    na interesujący Cię temat...