Odwiedź nas również na:
Umów się online
Znajdź Specjalistę - button

Aktualność

Fitness Klub Calypso nowym partnerem CM Gamma

2016-04-20

Na początek przygotowaliśmy specjalną promocję dla członków Klubu Calypso z całej Polski. Z kartą Klubu Calypso klubowicze otrzymują 10% rabatu na konsultacje, badania laboratoryjne, rehabilitację, diagnostykę obrazową i zabiegi operacyjne w Centrum Medycznym Gamma.

Nasi lekarze i fizjoterapeuci przeprowadzą szkolenia dla instruktorów Calypso. Podczas wykładów i warsztatów omówione zostaną najczęstsze urazy poszczególnych części anatomicznych narządu ruchu oraz metody ich leczenia. Szczególny nacisk zostanie położony na najczęstsze dolegliwości osób, które chodzą siłownię lub fitness. Uczestnicy szkoleń dowiedzą się także jak rozpoznać i jak postępować z osobą po urazie.

„Źle wykonywane ćwiczenia mogą doprowadzić do kontuzji. Mogą także w negatywny sposób wpłynąć na istniejącą, ale nierozpoznaną chorobę w obrębie narządu ruchu. Ważne jest by trenerzy personalni, instruktorzy fitness potrafili dostosować zakres ćwiczeń do możliwości fizycznych podopiecznego czy też rozpoznać sytuację, w której należy skierować go do lekarza.” – tłumaczy ordynator CM Gamma, dr n. med. Grzegorz Adamczyk.


Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Informacje o administratorze danych osobowych
© Copyright 2024 CM gamma | Polityka Prywatności
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

    Zostaw numer
    oddzwonimy!
    Zadaj pytanie
    Wyślij zapytanie
    na interesujący Cię temat...