Odwiedź nas również na:
Umów się online
Znajdź Specjalistę - button

Aktualność

Endoproteza bezcementowa kolana

2022-04-26

Lek. Michał Szyszka przeprowadził w CM Gamma operację protezoplastyki stawu kolanowego z użyciem implantu bezcementowego, to pierwszy taki zabieg w naszej Klinice i jeden z pierwszych w Polsce z użyciem implantu Attune firmy DePuy.

Nowoczesne endoprotezy stawu kolanowego umożliwiają szybszą rehabilitację i powrót do sprawności po operacji. Wgajanie endoprotez bezcementowych jest pewniejsze, co znacznie zmniejsza ryzyko obluzowania endoprotezy i konieczność przeprowadzenia operacji rewizyjnej – mówi lek. Michał Szyszka z CM Gamma.

Lek. Michał Szyszka specjalizuje się w operacjach protezoplastyki stawu kolanowego i biodrowego, prowadzi również szkolenia dla lekarzy ortopedów z nowoczesnych technik operacyjnych protezoplastyki stawu kolanowego.

Konsultacje, diagnostyka, operacje, rehabilitacja w jednym miejscu.
+48 22 273 90 00
📧 kontakt@cmgamma.pl


Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Informacje o administratorze danych osobowych
© Copyright 2024 CM gamma | Polityka Prywatności
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

    Zostaw numer
    oddzwonimy!
    Zadaj pytanie
    Wyślij zapytanie
    na interesujący Cię temat...