ul. Broniewskiego 3, 01-785 Warszawaponiedziałek – piątek | godz. 8:00 – 20:00
sobota | godz. 8:00 – 14:00
tel. 22 273 90 00
Home / dr Paweł Adamczyk na sympozjum ortopedycznym w Monachium

dr Paweł Adamczyk na sympozjum ortopedycznym w Monachium

Dr Paweł Adamczyk w dniach 22-23 listopada uczestniczył w „European Orthopedic Technology and Innovation Forum – Foot and Ankle” w Monachium.

W trakcie sympozjum omawiana była m.in. rola artroskopii stawu skokowego w naprawie więzadeł bocznych, a także omówione zostały techniki naprawy kostki bocznej.

Nasi specjaliści nieustannie rozwijają swoje kompetencje w dziedzinach, w których się specjalizują, ponieważ jest to nieodłączony element w osiąganiu najlepszych wyników w leczeniu naszych Pacjentów! 🙂

Wizytę u dr Pawła Adamczyka w Centrum Medyczne Gamma możesz umówić:
– dzwoniąc na tel. 22 273 90 00
– pisząc na: kontakt@cmgamma.pl
– przez portal ZnanyLekarz – https://www.znanylekarz.pl/pawel-adamczyk-2/ortopeda-chirurg/warszawa

Inne

Chcesz umówić wizytę, lub dowiedzieć się więcej?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty oraz kontakt z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

Zadaj pytanie
close
logo gamma
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, aby umożliwić Ci kontakt z nami poprzez pozostawienie numeru telefonu. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

Zostaw numer
oddzwonimy!
phone