ul. Broniewskiego 3, 01-785 Warszawaponiedziałek – piątek | godz. 8:00 – 20:00
sobota | godz. 8:00 – 14:00
tel. 22 273 90 00
Home / Dr Paweł Adamczyk gościem programu „Operacja-zdrowie” dla TVP2

Dr Paweł Adamczyk gościem programu „Operacja-zdrowie” dla TVP2

Wczoraj odbyły się nagrania do programu „Operacja – zdrowie”, który przedstawia innowacyjne terapie medyczne dostępne w Polsce.

Gościem jednego z odcinków był specjalista CM Gamma dr Paweł Adamczyk 💪 Emisję tego odcinka już niedługo będzie można obejrzeć na kanale TVP2 🙂
Rozmowę z dr Pawłem Adamczykiem przeprowadził redaktor Piotr Poraj-Poleski.

Inne

Chcesz umówić wizytę, lub dowiedzieć się więcej?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty oraz kontakt z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

Zadaj pytanie
close
logo gamma
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, aby umożliwić Ci kontakt z nami poprzez pozostawienie numeru telefonu. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

Zostaw numer
oddzwonimy!
phone