Odwiedź nas również na:
Umów wizytę
Znajdź Specjalistę - button

Aktualność

Dr n. med. Paweł Ambroziak nowym Dyrektorem Medycznym Centrum Medycznego Gamma

2019-08-12

W wyniku zmian organizacyjnych w Centrum Medycznym Gamma stanowisko Dyrektora Medycznego objął dr n. med. Paweł Ambroziak.

Jesteśmy przekonani, że dzięki Jego wiedzy i doświadczeniu CM Gamma będzie jeszcze skuteczniej zapewniało naszym Pacjentom pomoc i leczenie na najwyższym poziomie.

Dr Paweł Ambroziak jest specjalistą ortopedii i traumatologii narządu ruchu oraz specjalistą medycyny sportowej. Zajmuje się operacyjnym i zachowawczym leczeniem chorób i urazów stawów, kości i tkanek miękkich.

Od wielu lat sprawuje opiekę medyczną nad sportowcami zawodowymi z czołowych klubów sportowych, jak też sportowcami-amatorami. Był m.in. członkiem zespołu lekarskiego Narodowej Kadry Pływackiej w roku 2007 oraz Narodowej Kadry Koszykówki Kobiet w roku 2008 oraz lekarzem wielu zawodów sportowych najwyższej rangi.

Dr Ambroziak od lat regularnie bierze udział w stażach, kursach i szkoleniach z zakresu chirurgii ortopedycznej i medycyny sportowej w kraju i zagranicą, zarówno jako uczestnik jak i wykładowca. Jest także autorem licznych publikacji z zakresu ortopedii w literaturze zagranicznej i krajowej.


Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie celach promocyjno-marketingowych. Wyrażona zgoda może być odwołana w każdym czasie.
Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
© Copyright 2020 CM gamma | Realizacja MediaHealth
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do CiebieZostaw numer
oddzwonimy!
Zadaj pytanie
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...