Odwiedź nas również na:
Umów się online
Znajdź Specjalistę - button

Aktualność

Dr n. med. Konrad Słynarski nowym ortopedą CM Gamma

2016-04-01

Doktor Słynarski jest absolwentem I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, chirurgiem ortopedą traumatologiem. Ukończył studia podyplomowe i kursy na najlepszych uniwersytetach medycznych w Polsce, Holandii, Belgii i Stanach Zjednoczonych. Jest założycielem polskiego oddziału Towarzystwa Artroskopii Kolana i Medycyny Sportowej oraz współtwórca Polskiego Towarzystwa Artroskopii.

Specjalizuje się w wykonywaniu szerokiej gamy operacji ortopedycznych, ze szczególnym uwzględnieniem urazów i schorzeń m. in:
• kolan,
• biodra,
• stawu skokowego,
• łokcia.

W swojej pracy z powodzeniem wykorzystuje nowatorską metodą biologicznej rekonstrukcji tkanek, pozwalającą na odbudowę uszkodzonego stawu w najbardziej efektywny, dający najlepsze rezultaty leczenia sposób.


Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Informacje o administratorze danych osobowych
© Copyright 2024 CM gamma | Polityka Prywatności
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

    Zostaw numer
    oddzwonimy!
    Zadaj pytanie
    Wyślij zapytanie
    na interesujący Cię temat...