ul. Broniewskiego 3, 01-785 Warszawaponiedziałek – piątek | godz. 8:00 – 20:00
sobota | godz. 8:00 – 14:00
tel. 22 273 90 00
Home / Dr Mateusz Dawidziuk nowym lekarzem Legii Warszawa!

Dr Mateusz Dawidziuk nowym lekarzem Legii Warszawa!

Chwalimy się i to bardzo! 1 czerwca br. nowym lekarzem pierwszej drużyny Legii Warszawa zostanie dr Mateusz Dawidziuk – ortopeda Centrum Medycznego Gamma.

Dr Mateusz Dawidziuk posiada wieloletnie doświadczenie w chirurgii ortopedycznej i medycynie sportowej, w tym w pracy z profesjonalnymi piłkarzami. Specjalizuje się w leczeniu operacyjnym i zachowawczym urazów narządu ruchu oraz chorób stawów, kości, ścięgien i mięśni. Od 2013 roku koordynował pracę sztabu medycznego siatkarskiej drużyny ONICO Warszawa.

Fot. Mateusz Kostrzewa

Drużyna Legii Warszawa została założona w 1916 roku przez legionistów Marszałka Józefa Piłsudskiego, walczących na froncie wschodnim podczas I wojny światowej. Czternastokrotny piłkarski mistrz Polski oraz 19-krotny zdobywca piłkarskiego Pucharu Polski. W szczytowym okresie Klub tworzyło aż 26 sekcji, których sportowcy zdobyli łącznie 86 medali Igrzysk Olimpijskich – w tym 15 złotych. Ponadto zawodnicy i zawodniczki Legii wywalczyli w sumie 89 tytułów mistrza świata, 91 tytułów mistrza Europy, a także… 2164 tytuły mistrza Polski! Jednak od zawsze kibiców w całej Polsce najbardziej elektryzowała sekcja piłki nożnej, która swoją siedzibę niemal od samego początku miała przy ulicy Łazienkowskiej 3.

Już dziś możesz umówić się na wizytę do dr Mateusza Dawidziuka w Centrum Medycznym Gamma telefonicznie lub poprzez portal ZnanyLekarz: 22 273 90 00 /kontakt@cmgamma.pl

 

Inne

Chcesz umówić wizytę, lub dowiedzieć się więcej?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty oraz kontakt z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

Zadaj pytanie
close
logo gamma
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, aby umożliwić Ci kontakt z nami poprzez pozostawienie numeru telefonu. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

Zostaw numer
oddzwonimy!
phone