Odwiedź nas również na:
Umów wizytę
Znajdź Specjalistę - button

Aktualność

Dr Mateusz Dawidziuk nowym lekarzem Legii Warszawa!

2018-05-28

Dr Mateusz Dawidziuk posiada wieloletnie doświadczenie w chirurgii ortopedycznej i medycynie sportowej, w tym w pracy z profesjonalnymi piłkarzami. Specjalizuje się w leczeniu operacyjnym i zachowawczym urazów narządu ruchu oraz chorób stawów, kości, ścięgien i mięśni. Od 2013 roku koordynował pracę sztabu medycznego siatkarskiej drużyny ONICO Warszawa.

Fot. Mateusz Kostrzewa

Drużyna Legii Warszawa została założona w 1916 roku przez legionistów Marszałka Józefa Piłsudskiego, walczących na froncie wschodnim podczas I wojny światowej. Czternastokrotny piłkarski mistrz Polski oraz 19-krotny zdobywca piłkarskiego Pucharu Polski. W szczytowym okresie Klub tworzyło aż 26 sekcji, których sportowcy zdobyli łącznie 86 medali Igrzysk Olimpijskich – w tym 15 złotych. Ponadto zawodnicy i zawodniczki Legii wywalczyli w sumie 89 tytułów mistrza świata, 91 tytułów mistrza Europy, a także… 2164 tytuły mistrza Polski! Jednak od zawsze kibiców w całej Polsce najbardziej elektryzowała sekcja piłki nożnej, która swoją siedzibę niemal od samego początku miała przy ulicy Łazienkowskiej 3.

Już dziś możesz umówić się na wizytę do dr Mateusza Dawidziuka w Centrum Medycznym Gamma telefonicznie lub poprzez portal ZnanyLekarz: 22 273 90 00 /kontakt@cmgamma.pl

 


Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa w celach promocyjno-marketingowych oraz przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
© Copyright 2019 CM gamma | Realizacja MediaHealth
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do CiebieZostaw numer
oddzwonimy!
Zadaj pytanie
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...