Odwiedź nas również na:
Umów się online
Znajdź Specjalistę - button

Aktualność

Doktor Michał Szyszka dla Pulsu Medycyny

2016-05-17

Michał Szyszka odniósł się do danych przedstawionych w raporcie Fundacji Watch Health Care (WHC) na temat zmian dostępności do gwarantowanych świadczeń zdrowotnych.

W Centrum Medycznym Gamma regularnie wykonujemy operacje wszczepienia endoprotezy. Pzeprowadzamy endoprotezoplastyki stawu biodrowego, kolanowego, skokowego oraz barkowego. Używamy wyłącznie najlepszych jakościowo implantów dobranych indywidualnie dla potrzeb konkretnego pacjenta.
W razie konieczności wykonujemy również tzw. endoprotezoplastyki rewizyjne (wtórne), gdy z jakiegoś powodu wcześniej założony implant wymaga wymiany.

„W placówkach państwowych czas oczekiwania na operację endoprotezoplastyki stawu biodrowego wynosi od ok. 13 miesięcy do 3-4 lat. W szpitalu CM Gamma nad tym, aby czas oczekiwania na operację nie przekroczył dwóch tygodni, czuwa koordynator opieki szpitalnej.”

Bardzo często naszymi pacjentami są osoby, które nie mogą lub nie chcą czekać na operację refundowaną przez Narodowy Fundusz Zdrowia, zwłaszcza, że czas odgrywa tu ogromne znaczenie. Pacjent przez ból i dyskomfort wywołany postępującym procesem choroby zwyrodnieniowej odruchowo stara się odciążyć chory staw, jednocześnie przeciążając inne. Właśnie dlatego w CM Gamma staramy się do niezbędnego minimum skrócić czas oczekiwania na operację.

Cały artykuł można przeczytać w elektronicznym wydaniu Pulsu Medycyny.


Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Informacje o administratorze danych osobowych
© Copyright 2024 CM gamma | Polityka Prywatności
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

    Zostaw numer
    oddzwonimy!
    Zadaj pytanie
    Wyślij zapytanie
    na interesujący Cię temat...