Odwiedź nas również na:
Umów się online
Znajdź Specjalistę - button

Aktualność

Dlaczego warto badać ścięgna, gdy uprawiasz sport?

2022-03-24

Ścięgna są szczególnie narażone na URAZY w zderzeniu z sytuacjami dla nich ekstremalnymi – zarówno nagłymi dużymi przeciążeniami u osób trenujących w sposób ciągły, jak i nieznacznymi, nietypowymi przeciążeniami u osób aktywnych okresowo, np. w weekendy.

Nagły start do biegu, gwałtowny zwrot, czy po prostu jednorazowa aktywność po dłuższej przerwie, mogą doprowadzić nawet do zerwania ścięgna.

Jak temu zapobiec?

CM Gamma wykonuje eksperymentalne badania przesiewowe ścięgien Achillesa rezonansem magnetycznym za pomocą którego możemy wykryć patologie osłabiające tkanki ścięgniste, zanim dojdzie do urazu. Wcześnie wykryte patologie mogą być szybko i sprawnie wyleczone, np. poprzez odpowiednie procesy fizjoterapii.

Dowiedz się więcej o eksperymentalnym programie badań przesiewowych ścięgien z wykorzystaniem innowacyjnej metody Smarter Diagnostics:
https://www.cmgamma.pl/eksperymentalne-badania-przesiewowe-sciegien/

Konsultacje, diagnostyka, operacje, rehabilitacja w jednym miejscu.
☎ +48 22 273 90 00


Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Informacje o administratorze danych osobowych
© Copyright 2024 CM gamma | Polityka Prywatności
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

    Zostaw numer
    oddzwonimy!
    Zadaj pytanie
    Wyślij zapytanie
    na interesujący Cię temat...