Odwiedź nas również na:
Umów się online
Znajdź Specjalistę - button

Aktualność

Centrum Medyczne Gamma zostaje z ONICO Warszawa!

2017-09-21

Jesteśmy bardzo zadowoleni z przedłużenia umowy z Centrum Medycznym Gamma. Zależy nam, aby nasi zawodnicy mieli zapewnioną opiekę medyczną na najwyższym poziomie. Po ubiegłorocznej współpracy z CM Gamma jestem przekonany, że siatkarze ONICO Warszawa będą w dobrych rękach — powiedział Paweł Zagumny, wiceprezes i dyrektor sportowy ONICO Warszawa.

W ramach nowej umowy siatkarze ONICO Warszawa zostaną objęci kompleksową opieką medyczną. Nasi zawodnicy odbywają właśnie pełne, przedsezonowe badania, a w trakcie rozgrywek będą mogli liczyć na kompleksową obsługę w zakresie specjalistycznych konsultacji medycznych i zabezpieczenie medyczne podczas meczów PlusLigi rozgrywanych w Warszawie wraz z niezbędnym zaopatrzeniem medycznym.

– Dla Centrum Medycznego Gamma to wielkie wyróżnienie i zaszczyt, że siatkarze Onico Warszawa powierzyli nam swoje zdrowie na kolejny sezon rozgrywek Plusligi – mówi Jędrzej Litwiniuk, prezes Centrum Medycznego Gamma.Na przestrzeni ostatnich lat potencjał oraz doświadczenie CM Gamma zwłaszcza w ortopedii, neurochirurgii i rehabilitacji został doceniony przez wielu znakomitych sportowców takich jak np. Jerzy Janowicz – podkreśla Jędrzej Litwiniuk.

Centrum Medyczne Gamma to jeden z najnowocześniejszych prywatnych szpitali ortopedyczny i chirurgii kręgosłupa w Polsce. Pod jednym dachem na warszawskim Żoliborzu skupione zostały: blok operacyjny, oddziały szpitalne, wysokospecjalistyczna diagnostyka obrazowa (RTG, USG, RM TK), rehabilitacja oraz poradnie specjalistyczne w zakresie dziedzin uzupełniających leczenie ortopedyczne (m.in. reumatolodzy, neurolodzy, neurochirurdzy, kardiolodzy, interniści i dietetycy). Placówka powstała w 2013 roku, od połowy 2015 roku większościowym udziałowcem spółki jest Grupa PZU.

W Centrum Medycznym Gamma tworzymy zespół lekarski, rehabilitacyjny, diagnostyczny i pielęgniarski, w którym profesjonalnie leczymy wszystkie osoby, w tym czynnie uprawiające sport, otaczając ich całościową opieką – mówi dr n. med. Grzegorz Adamczyk, ordynator Centrum Medycznego Gamma. – Nie boimy się najtrudniejszych przypadków oraz chcemy, by nasz pacjent odczuł, że leczący go ludzie porozumiewają się między sobą i realizują jedną, spójną myśl w ramach ścisłej współpracy – dodaje.

Oficjalnym lekarzem drużyny siatkarskiej Onico Warszawa na sezon Plusligi 2017/2018 został lek. Mateusz Dawidziuk – ortopeda Centrum Medycznego Gamma.

 


Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Informacje o administratorze danych osobowych
© Copyright 2024 CM gamma | Polityka Prywatności
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

    Zostaw numer
    oddzwonimy!
    Zadaj pytanie
    Wyślij zapytanie
    na interesujący Cię temat...