Odwiedź nas również na:
Umów się online
Znajdź Specjalistę - button

Aktualność

Centrum Medyczne Gamma na 11. PZU Półmaratonie Warszawskim

2016-04-04

W ramach aktywnego weekendu z Półmaratonem Warszawskim obecni byliśmy między innymi na targach EXPO Sport&Fitness Wiosna, które odbyły się 1-2 kwietnia w Hali Torwar w Warszawie.

W specjalnej strefie PZU Zdrowie i Centrum Medycznego Gamma, wszyscy mieli szansę skorzystać z bezpłatnych porad ortopedów i fizjoterapeutów. Odwiedziło nas ponad 350 osób – biegaczy, kibiców i pasjonatów sportu.
Oprócz gadżetów przygotowaliśmy dla odwiedzających również inne atrakcje. Można było m.in. obejrzeć wnętrze kolana i zobaczyć jak wygląda operacja przy użyciu artroskopu. Zaprezentowaliśmy modele kręgosłupa, kości ręki i nogi, w których zastosowano najnowsze rozwiązania medyczne – jakie na co dzień wykorzystujemy podczas operacji w Centrum Medycznym Gamma. Najmłodsi mogli dowiedzieć się jak wygląda ludzki szkielet, który bardzo szybko otrzymał imię Stefan i stał się atrakcją naszej strefy.

W niedzielę 3 kwietnia od rana fizjoterapeuci CM Gamma wspierali SPORT TEAM PZU podczas 11. PZU Półmaratonu Warszawskiego. Przed biegiem pomagali przygotować się do startu, wykonując kinesiotaping i masaże przygotowujące do wysiłku. Masaże regeneracyjne dla kończących bieg pomagały jak najszybciej odzyskać siły.


Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Informacje o administratorze danych osobowych
© Copyright 2024 CM gamma | Polityka Prywatności
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

    Zostaw numer
    oddzwonimy!
    Zadaj pytanie
    Wyślij zapytanie
    na interesujący Cię temat...