Odwiedź nas również na:
Umów się online
Znajdź Specjalistę - button

Aktualność

4 Konferencja sportowa

2022-09-23

W dniach 10,11 września w Nowej Soli odbyła się IV Konferencja Sportowa.

Konferencja i warsztaty skierowane były do osób związanych ze sportem zawodowym i amatorskim, oraz dla osób dla których zdrowy tryb życia, kondycja i dobra sylwetka są ważne.

Prelegentami podczas konferencji byli lekarze, fizjoterapeuci, dietetycy, trenerzy i instruktorzy którzy na co dzień mają odczynienia ze sportem zawodowo.

Udział w konferencji jako wykładowca wziął dr n. med. Paweł Adamczyk specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu, który na co dzień zajmuje się pacjentami po urazach sportowych.

Wykład dr Pawła Adamczyka na temat „Doktorze, ale operacja to ostateczność, fakty i mity o leczeniu operacyjnym” został entuzjastycznie przyjęty przez publiczność.

Ciągły rozwój naszych specjalistów pozwala na zapewnienie pacjentom kompleksowej i najnowocześniejszej opieki w naszych placówkach medycznych.

Dr Paweł Adamczyk w CM Gamma specjalizuje się w leczeniu urazów sportowych.

Konsultacje, diagnostyka, operacje, rehabilitacja w jednym miejscu.
☎ +48 22 273 90 00


Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Informacje o administratorze danych osobowych
© Copyright 2024 CM gamma | Polityka Prywatności
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

    Zostaw numer
    oddzwonimy!
    Zadaj pytanie
    Wyślij zapytanie
    na interesujący Cię temat...